Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Castielről? (Supernatural)

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát imádom, ő a kedvenc karakterem :) Most a kis szerencsétlenkedéseiért vagyok oda meg vissza, ahogy ember próbált lenni, és bedőlt mindennek. Aztán persze imádom, hogy Winchesterékben családot talált, és kitart mellettük, de közben mégis egy többezer éves lény.

Örülök, hogy nem csak 4 részben volt, ahogytervezték, és annak is, hogy Misha játssza :)

2013. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ő a kedvencem. Misha tökéletesen alakítja, másra nem is illene Cas szerepe!! :D

Annyira kis naiv, de imádni való! De én azért remélem, hogy visszanyeri az angyali képességeit, mert nekem úgy az igazi!

2013. dec. 14. 10:45
 3/10 hunbula ***** válasza:
A karakter maga iszonyatosan szerethető, de valahol mélyen, miután évekig imádtam a Winchester fiúkat és izgultam értük, valahol mélyen, egy csomó rossz dologért ami a kezdeti kedvenc karaktereimmel történt Castielt kell okolni... És ezért annyira mégsem tudom szeretni, mint a fiúkat. (De jó, hogy csak ilyen problémáim vannak az életben, mi? :D )
2013. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, csinálhat Cas bármit, én nem tudom nem szeretni XDD Meg ő végül is mindig csak jót akart, csak ez nem mindig jött össze szegénynek...
2013. dec. 14. 12:11
 5/10 anonim válasza:
Váááá nekem is Ő!!! meg Crowley...háát igen :DD
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja hát persze, meg Crowley!! :D
2013. dec. 16. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagy kedvencem:-) Az elején valahogy furának tűnt, de nagyon

megszerettem, végre van a tesóknak egy nem emberi támogatója:-D Az tényleg kicsit idegesítő, hogy ha csak a tetteit nézzük, akkor simán lehetne gonosz is, de talán ezért is illik be a Winchesterek

közé, hiszen ők sem totál fehérek (és ezért imádjuk őket<3)

"I don't understand"... Ez mindig castiel hangján megy a fejemben mióta nézem a sorozatot:33

2013. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az elején azt hittem, hogy nagyon nem fogom bírni Cast, mert azt hittem az a tipikus jófiú lesz. Én meg pont hogy az olyan karaktereket szeretem jobban, mint pl. Dean, Crowley, Lucifer, stb... Ahhoz képest, pedig már pár rész után a kedvencem lett... :DD
2013. dec. 31. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom Casst, messze ő a kedvencem. Az egyik legjobb jelenete szerintem az, amikor Dean elviszi csajozni. A másik favorit Gabriel arkangyal alias trükkös. Nagyon vicces volt, amikor szivatta az embereket és egy hapsinak keringőznie kellett egy ufóval. Remélem még viszont látom.

Crowley is egyre szimpibb, jó beszólásai vannak.

2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Crowley forever :D :D and Castiel <3
2015. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!