Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecenben hova lehet vinni/a...

Debrecenben hova lehet vinni/adományozni használt ruhát, amit utána a rászorulóknak adnak?

Figyelt kérdés
Van egy csomó felesleges ruhám,főleg pólók, pulóverek, kiváló állapotban amiket már nem hordok(vagy éppen sosem hordtam) mert kifogytam, nem tetszik.Kidobni nem szeretném, de pénzt nem igazán érnek.Valakinek szüksége lehet a ruháimra.

2013. dec. 14. 17:55
 1/4 anonim válasza:
a mikulás gyárba énis oda vittem tök kis cukik vtak:):))3 zsákkal vittem volt közte új is....biztos aki kapja hálás lesz
2013. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A múltkor a Fórumban hatalmas dobozokat láttam, amikbe használt ruhákat lehetett beledobni. :) De van csokoládé gyűjtő is, az pedig a Piac utcán található, egy fa bódé mellett a nagy doboz. Tényleg, ruhát ott is lehet most leadni, a Piac utcán. :)
2013. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó!köszönöm a tippet! :)
2013. dec. 14. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:

kis apróságokat meg a cipősdoboz akcióba gondoltam :)

nekem mindegy amúgy, csak szeretném ha tényleg megkapnák, akiknek szükségük van rá.

2013. dec. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!