Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megmutatni neki...

Hogy tudnám megmutatni neki az élet szép oldalát, hogy segítsek rajta ha egyszerűen csak a diliházban érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki önként bevonult a diliházba, mondván, hogy megviselte a szakitás. A pasi bunkó, alkesz volt fenyegette mindennel... Szakitás után a lány bevonult önként a diliházba. Nyomják bele a sok nyugtatót meg még kitudja miket. Néha hazament aztán visszament a kórházba. Most már a zárt osztályon van, mert kiszökött cigit venni és most mégjobban nyomják bele a dologkat (remeg és mégjobban zavart) Barátom már gyerekkora óta jóbarátja és mindig őt hivja, hogy menjen be hozzá. Teljesen leépül odabent a lány és nem tudja hogyan térítse már észhez. Szerintem egy nagy pofon hatásos lenne, hogy vegye már észre, hogy nagyobb baj is történhet az életben és akkor mit tesz? Szerintetek mit kell ilyenkor tenni? Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan kell egy 24 éves fiatal lányt rávenni arra hogy hagyjon fel ezzel az örökös önsajnálattal és ne menjen vissza a kórházba? Ha valakinek esetleg van pszichológiai cucca ehhez kérem ossza meg velem.

#pszichológia #érzelmi bizonytalanság
2013. dec. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
véleményem szerint , csak azon lehet segíteni, aki akarja, hogy segítsenek rajta
2013. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szülei ennek mit éreznek mikor hagyják hogy tönkretegye magát a gyerekük puszta hülyeségből? barátodnak el kéne beszélgetnie vele hogy hagyja abba ezt a nevetséges viselkedést. én azt sem értem, hogy szanatóriumba csak úgy bemehet bárki akinek kedve van, kivizsgálás meg komolyabb pszichés probléma nélkül? a szülei fizetnek ezért vagy az állam tartja el?
2013. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy fizetnek ezért. Az anyja meg szerintem nem egy határozott személyiség. Az én anyukám nem hagyta volna hogy idáig fajuljanak a dolgok.
2013. dec. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!