Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ferfiak/fiuk! Milyen noket/lan...

Ferfiak/fiuk! Milyen noket/lanyokat tiszteltek, becsultok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Akinek még nem volt kapcsolata,sem más ,pedig megtehette volna.Akik egyszer választanak,de akkor jól.
2013. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartása, önbizalma és esze. Szeressen, legyen hűséges, valaki akiben megbízhatok és aki megbízik bennem.
2013. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Legyen hasonlóan jó lelkületű mint Én, szorgalmazom ha odaadó velem szemben, és nem mehetünk el az őszinteség mellett sem, az egyik legfontosabb hogy nyugodtan teljen nélküle az idő.

21/F

2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az előttem szólókkal egyetértek, annyiban kiegészíteném, hogy nem árt ha van néhány önálló gondolata, de azért a nőiesség maradjon meg, szóval nem baj ha fél a sötétben meg ilyenek :) Én azt az embert becsülöm és tisztelem egyébként (akár lány vagy nem), aki ŐSZINTE.
2013. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hsz számból vette ki a szót. Akinek még sosem volt kapcsolata, várt az igazira, aki intelligens, okos, de közben vonzó. Na ilyen lányok/nők csak az álmokban léteznek... :'(
2013. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1., 5.: ti boszorkányokat kerestek:) már nem azért, de honnan tudná egy lány, hogy most ő az igazit választja éppen, vagy nem? legyen jós?
2013. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hülyeségnem tartom hogy ne legyen kapcsolata, de mondjuk azt szeretem ha tartósabb kapcsolatai voltak, és nem az hogy egy este alatt átmentek rajta 5-en.


Legyen intelligens, önálló, de mellette figyelmes, akit érdekel mit mondok, engedi hogy irányítsak, de ha épp bénázom akkor kisegít egy lépéssel. Legyen őszinte, de ne bunkó, szeretem ha alapból jóindulatú valaki.


Pl mostani lány akivel ismerkedem egyrészt olyan kis egyszerű aranyos lány, de tökre talpraesett is, mikor először randiztunk hirtelen a neve se jutott eszembe de azonnal bemutatkozott, meg minden :D


Meg ne legyen követelőző, hisztis, és ne akarjon irányítani, ne várja el első perctől hogy ő legyen az első az életemben. Semmit nem utálok jobban, mint azt mikor előre eltervezik a közös életünket az én beleszólásom nélkül.


Meg egyszerűen legyen jóindulatú, és jó ember, és az legyen a lényeg hogy örülünk annak hogy együtt lehetünk, és nem kisajátítani és hátráltatni akarjuk egymást.

2013. dec. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!