Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk az ismert...

Miért kell nekünk az ismert emberek, sztárok árnyékában élni?

Figyelt kérdés
Lehet savanyú a szőlő, amit most éppen majszolok, de majd szólok, ha nem lesz az. Addig azon töprengek, hogy miért kell tudni arról, hogy az egyik 100 millás házat vett, vagy a másiknak mije van éppen, amikor az "átlagember" nehezen lépdel előre. Vagy nem kell tudnom róla? Nem, azért irígy nem vagyok, csak ma ilyen "köznapi" a kedvem. Lehet, ez nálam nem is a pénzről szól, mert anyagias nem vagyok, inkább a szakmai előmenetelem elfordította régen a szimpatikus arcát tőlem. Ez zavar. Tegyek ellene? 40 fölött már nehéz...

2013. dec. 19. 16:40
 1/6 intrepid ***** válasza:
100%
Nézd, amíg elmennek ezrek egy koncertre, és kifizetik a belépőjegyet, vagy megveszik a lemezt, és ebből van pénze az előadóművésznek, addig nem sajnálom tőle a pénzt. Ha állami pénzért éheskedik egy "művész" mert nem tudja eladni a művészetét, az bosszant.
2013. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is pont az előadóművészekre gondoltam, inkább a "celebekre", nulla tudással, vagy például a túlértékelt műsorvezetőkre, akik már-már nem is halandó emberek. Folyamatosan publikálják, hogy ők milyen magas életszínvonalon élnek, hozzájuk képest mi érezhetjük magunkat nullának.
2013. dec. 19. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: a legtöbb ember szarrágó és azon esik jól csámcsogni, hogy kinek mije van és mije nincs. Ha te ettől jobban laszol éjszakánként, csináld bátran, én megmondom őszintén, 23 évesen totálisan hidegen hagy. Nem fogok előbb munkát tlaálni, ha Madonna újabb koncertturnéra megy vagy ha egy újabb noname fiúbanda produkál több tízmilliós lemezeladást és lesz piszkosul gazdag. Nem fizetik be helyettem a számlát, nem adják oda az élelmiszert ezért ingyen a boltban, tehát vagy marad a durrogás és szarrágás, hogy jaj bezzeg a celebek vagy törődöm nyugalomban a saját életemmel. Döntsd el, neked mi a jobb. Én az ilyen infók nélkül is remekül elvagyok.
2013. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Srác! Miért támadsz? Ne tedd, kérlek! Engem is hidegen hagy, hidd el, csak a vidám létemetbe néha becsúszik egy-egy borús nap is és pont az egyik ilyen napon hallottam, hogy vkinek (akinek szeretem a rádióműsorát, bár nem szimpatikus, amikor még fiatalon egy zenetévéél nagy paraszt volt, most meg körbenyalják a nagyságát) mekkora és milyen drága élete van, bár nagyon prédikálja a "földközeli" élményt. Szóval, azt nem értem, hogy nekünk 7köznapi embereknek miért kell tudnunk az életükről. A bulvártól nagyon fázom. A tehetségkutatóműsorok elveivel nagyon nem értek egyet, bár elismerem a tehetséget. De ebbe most nem megyek jobban bele.


Az meg, hogy 23 évesen így gondolkodsz, dícséretes!!

2013. dec. 20. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Na na! Nem vagyok srác és nem téged támadlak, ne vedd magadra a fenti finom jelzőket, nem rád értettem, a fejedbe meg 1 kérdés alapján nem látok bele hirtelen, hogy bulvárbarát vagy-e vagy sem. Akkor nem. Jól teszed.

A média meg ilyen amúgy. Néztél híradót mostanában? Én néha véletlen odakapcsolok, semmi más nem megy, mint hogy ki halt meg, milyen baleset, milyen katasztrófa volt. Szörnyű. De most őszntén, kit érdekel? Utána meg tolják azt, hogy ki hányszáz millióért milyen luxusban hánykolódik. Csodálkoznak ezután, hogy mennyi depressziós ember van? Le is szoktam a tévézésről. Ilyen a mai világ, az a hír, amin lehet csámcsogni, mert az emberek többsége buta ösztönlény, akit ez szórakoztat és igénye van rá. Ha nem így lenne, talán nem ezt adná a média. Talán.

2013. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos, tudom milyen a média… A hiradó meg tiszta horror. Beakartam linkelni ide egy írásomat a blogomból, de (mivel elég rég voltam blogolni) úgy látszik nem működik a freeblog. Pont a médiáról, a hiradóról írtam meg a véleményemet. Sajnálom, hogy nem tudom megmutatni mit írtam. Hogy legyen min csámcsogni… Volt hogy dolgoztam a médiában, olyan híreket vágtam, aminek egyáltalán nem volt hírértéke. Tudnék mesélni. De az csak megélhetés volt, nem vagyok tévés, filmes vagyok. Néha meg kell valamiből élni. :)


Bocs, hogy "lesrácoztalak". :)

2013. dec. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!