Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek közül mely nevek tetszenek?

Ezek közül mely nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Tifani, Emerencia, Szavanna, Szerena, Röné, Pamela, Pandora, Penélope, Őzike, Ofélia, Naomi, Napsugár, Natalia, Nauszika, Melani, Mihaela, Lorena, Lavinia, Ketrin, Heidi, Helena, Felicita, Florencia, Europa, Eper, Delfina, Cinderella, Célia, Ariana, Anabell
2013. dec. 20. 01:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A Napsugár még elfogadható, nekem a többi nem tetszik.
2013. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerek elnevezéséről van szó én magyar név párti vagyok. Jelen esetben a Napsugár még szép is, annyi nem szokványos, egyéni, támogatom.

Ám az én tudatom tényleg megnyugodna, ha azt írod nézel magyar nevet, mármint azok közül válogatnál, vannak jók, de ez a te döntésed.

2013. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Lorena, esetleg.


A Röné-től kíméljétek meg :D

2013. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől a Tifaniktól meg Naomiktól meg Melaniktól mászom a falra, már csak a Kimberli hiányzik... Nem elég, hogy idiótán hangzanak egy magyar családnév után, de még idiótán is néznek ki magyarosítva, fonetikusan leírva. Egyik sem tetszik különösebben, de a Napsugár belefér.
2013. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagy része olyan nem magyar név, aminek van már magyar verziója is, pl. Penelopé. Nem is engedélyezik az idegen írásmódot anyakönyvezni, hacsak nem a névnek megfelelő állampolgársága is van a gyereknek.
2013. dec. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek kozul a nevek kozul kap am valamelyiket elso dolgom lenne 18 evesen nevvaltoztatast kerni azzal az indokkal hogy a szuleim valamilyen szer hatasa alatt alltak a keresztelon... Nauszika, Mihaela, Delfina? Atyaeg....
2013. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
remélem egy nőstény kutyának keresel jó nevet, de maximum egy lakatos vezetéknévvel tudom elképzelni
2013. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 *Glissade* ***** válasza:

Nekem tetszik a: Tifani, Napsugár, Natália, Lorena, Helena, Florencia (Flóra),

Ariana, Pamela (de róla a Bwatch jut eszembe).

2013. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Grim13 ***** válasza:
Nevezzétek el ezen az alapon Kazettának vagy Marlboronak...
2013. dec. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ilyen név van,hogy szavanna?? xDD te jó ég, elárulod,hogy melyik oldalról szedted le ezeket a neveket? Nekem még talán talán a Pamela elmegy,azért van ilyen ismerősöm. A Napsugár hát így hívják a barátnőm kutyáját.
2013. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!