Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba egy...

Mit adjak ajándékba egy ismerősömnek? Fiatal, pap, kézzel készített dolognak örülne.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy anyagot, arra rajzolj valami istenes, angyalos vagy valami normális témát, azt hímezd ki. Lehet belőle egy könyvborító, pl a bibliára. Persze ne lepedőanyagra csináld. Mondjuk fekete alapon arany cérnával faja lenne egy kereszt is akár. Olcsó, magad csinálod, azt használná is.
2013. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
házi sütemény, (méhviasz) gyertya, gyertyatartó, képkeret, könyvjelző, szép füzet
2013. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. dec. 22. 13:36
 4/6 anonim válasza:
Én könyvet vennék neki, de nem vallásosat. Hadd kapcsolódjon ki! vagy egy mozifilmet DVD-n. Pl.: ARANYHAJ és a nagy gubanc. vagy BŰBÁJ. vagy CSAK BARÁTOK.
2013. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első ötlete igazán remek, én nagyon tudom értékelni ha valaki maga veszi a fáradtságot és készít egy ilyesfajta dolgot.
2013. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél egy üres fadobozt, és fess rá valami szép mintát. Például tök jól nézne ki szerintem ha egy betlehemes képet festenél rá. Aztán meg lakkal lekened. Belül meg kibéleled valami anyaggal, én például filcet tettem bele.

Én ilyet csináltam a szüleimnek, csak nem ilyen istenes dogot festettem, mert nem nagyon vagyunk vallásosak.

2013. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!