Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember akit érdekelne...

Van olyan ember akit érdekelnek az ilyesfajta blogok?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni akarom magam. Nemrégiben készítettem egy blogot. És névtelenül kívánnék megnyilvánulni bizonyos kérdésekben. 17 éves lány vagyok. Tudni szeretném, hogy Ti olvastok-e blogokat, vagy az ilyesfajta oldal érdekel-e titeket: [link]

2013. dec. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvasok ilyeneket.

Beleolvastam, közhelyes nyavalygás, fölösleges szófosás.

Tipikusan egy minimális élettapasztalattal rendelkező ember szócséplése.

Majd elmúlik.

Ezt most biztos csak egy bunkó kritikának veszed, de emlékezz erre 5-10 év múlva. Mikor rájössz, hogy körülötted pár millió ember ugyanígy érez, másképp fogod látni.

2013. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elolvastam.Szerintem folytasd!
2013. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig olvastam.Voltak benne jó dolgok meg rosszak is. Az hogy beállítod,hogy neked milyen rossz ez már unalmas. Az a baj,hogy olyan formálisak a mondtatok.Szinte tudni lehet,hogy mi lesz a következő. Inkább úgy írj,hogy ne legyen kiszámítható.
2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Közönséget fogsz rá találni a tinilánykák között, de ha 5 év múlva visszaolvasod, csak a fejed fogod majd.
2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat. Senkit nem tartok bunkónak. De azt elárulnátok, hogy miféle blogokat olvastok szívesen?:) Mármint, ha ez felszínes, akkor mi nem?:D Mert én próbáltam valamilyen szinten egyedi lenni, végülis nem twilight fanfiction, és stb. :)
2013. dec. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!