Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az ilyen ember, aki...

Normális az ilyen ember, aki azért kezdett mocskolódni mert ugyan azt a nevet választottuk a gyerekemnek, mint amilyen nevű neki is van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam uh-n ahol mondták fiú gyanús a babám, erre tegnap sikerült találni is neki nevet, főleg a jelentése tetszett mert úgyan azt jelenti a lányunk neve mint ez a név. Máté-Isten ajándéka. Tegnap megosztottam néhány ismerőssel, erre tegnap már írt nekem az egyik csaj, hogy neki mocskolt ez a másik, szó szerint ez: " Ez a ... undormány a gyerekével együtt, oká.dok tőlük, Sok mindent tudok róluk szegények szerencsétlenek nagyon" na ami kiakasztott az hogy szájára vette a gyerekem, a másik lehet nem dúskálunk a pénzben, de párom rendesen dolgozik kőművesként, én meg itthon vagyok a kislányunkkal és most pocakban a tesóval. Nem tudom tán levédette a Máté nevet, vagy tán ő találta ki esetleg ő tetette a naptárba, ezt se hinném, akkor mi köze hozzá, másrészt mi jogon mocskol, főleg a gyerekemet?!

2013. dec. 24. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális egyáltalán. A Máté egyébként is elég gyakori név, ha az ismerősöd olyan nevet akart a gyerekének, ami másnak nincs, miért nem választott egy ritkább nevet?
2013. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem kell mindent megosztani a közösségi oldalakon. Még meg sem született már is kiírtad? Ráértél volna akkor ha majd megszületik. Nyilván nem normális aki ilyeneket ír, mint az ismerősöd, de most mit vársz tőlünk? Megerősítést?
2013. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem interneten irtam ki, szóban mondtam pár embernek.
2013. dec. 24. 14:01
 4/9 A kérdező kommentje:
nem megerősítést vártam, egyszerűen csak iszonyú rosszul esik, bánt ez a dolog, és főleg az hogy a gyerekemet aki 19 hónapos és semmiről nem tehet mocskolja.
2013. dec. 24. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Na most ez akkor vagy igaz vagy nem. Az ilyen hogy egyik ember mondta, hogy azt mondta a másik. Hát, tudod...? Most akkor kit mocskolt szerinted?
2013. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nyugi, nem kell ilyen hülye p.csák véleményére adni. Hát még ha vmi nagyon ritka nevet adott volna a gyerekének, akkor megértem... de azért a Máté nem olyan hű de ritka.


Úrinő egyébként sem beszél ilyen mocskos szájjal, és nem undormányoz le egy másik nőt, de főleg az ártatlan gyereket nem kellene belekeverni. Hisztériás neveletlen paraszt.


Amúgy Dóra / Dorottya a leányzó? Én Dorottya vagyok, és imádom a nevem... Dóra meg a legjobb barátnőm :).

2013. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
En most legszivesebben a szajaba lepnek...
2013. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dóra a lányom :)
2013. dec. 24. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

a bátyám neve is Máté.

egy barátnmnek a nevem meg Máté Dóra.

akkor most ők is ássák el magukat? :D:D:D:D

2013. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!