Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14/L vagyok. és 176 cm magas....

14/L vagyok. és 176 cm magas. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Hogy fogadjam el magam?

olyan nmej ó ez így magasan... de ezen nem tudok változtatni..mit kell tennem hogy el tudjam végre magam fogadni? :'((



2013. dec. 25. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy ezen nem tudsz változtatni. Miért akarnál kisebb lenni? Nem tudod milyen az, lehet az sem tetszene ennyi idősen. Sőt.
2013. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is elég magas vagyok, 173 cm. Szerintem ezzel nincs semmi baj, a fiúk szeretik a szép hosszú lábakat. >< A modellek is általában magasak. Ráadásul a legtöbb alacsony lány ismerősöm magas szeretne lenni.

15/L

2013. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék én is egy 10-15 centivel magasabb. Feltűnőbb, könnyű ruhát vásárolni. De 20 évesen már én kinőttem, hogy azzal foglalkozzak, hogy milyen magas vagyok Ugyan már. Ettől sok minden nem függ az életben. Mindennek van előnye és hátránya ezt vagy elfogadod és örülsz neki, hogy van, vagy kesereghetsz, hogy miért így van és nem másképp.
2013. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aspikami ***** válasza:

Nekem ez pont bejön :) Én 185 vagyok, így a"pici"lányokkal elég furán néznék ki. Szóval ne aggódj :)

16/F

2013. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem is akarnék sokkal kisebb lenni csak mondjuk 5-6 centivel :(( mert nagyon furán érzem magam mivel az én ismerőseim szinte mind alacsonyabbak és a családunk kb 80%-a magasságát elérem sőt....

Viszont igen..a lábaimmal nincs gondom azokat szeretem :)

2013. dec. 25. 11:02
 6/12 aspikami ***** válasza:
Miért akarnál kisebb lenni? Jól vagy te úgy ahogy vagy, csak valószínűleg magasabb pasikat kell majd keresned :D Van olyan nő, aki 180-on felül van. Na ö,mit szóljon?;)
2013. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

165 cm vagyok és 250 kiló. Szerintetek ez baj?



Üdv: Télapó

2013. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Én 173 voltam már akkor is, azóta is annyi vagyok, nem nőttem tovább. teljesen jó magasság, vannak bőven magasabbak is nálam, én jól érzem így magam.

Az általános iskola szívás, ilyen korban szeretetnek a gyerekek minden miatt piszkálódni. Gimiben már nem fog ez kiemelkedően magasnak számítani, ne aggódj.

2013. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is pont 176 vagyok és szeretek ilyen magas lenni, szerintem ez még egyáltalán nem extrém magas. Sokan irigyelnek, hogy magas, vékony vagyok, és a fiúknak is tetszik, főleg a hosszú, vékony lábak :) Szerintem inkább örülj, hogy ilyen vagy!
2013. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyugi én 180 cm vagyok és 15 éves 10. osztályos de még így is csak második a tornasorba a lányok közül...idegesitő hogy ilyen nagy vagyok de nemtudok ugyse ellene tenni:) én így fogadtam el magam:) tedd te is ezt:) legalább szép hosszú lábaink vannak
2013. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!