Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a párotok nem akarna veletek karácsonyozni és szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy több mint fél éve vagyunk együtt és az ünnepeket egyáltalán nem úgy tervezte a barátom, hogy akár egy napot is együtt legyünk. Ő ilyenkor otthon szeret lenni. De szerintem ha valakinek lesz egy barátnője, akkor nem marad minden a régiben. Nem értem, miért nem képes legalább csak néhány órát velem lenni. Egyáltalán nem arra kértem, hogy minden nap 12 órát. A másik meg, és inkább ez a fő ok, ami teljesen miattam van, hogy én utálok ilyenkor egyedül lenni. Nekünk nincs semmi felhajtás, egész nap a gép előtt ülök és azt nézem, hogy más pároknak milyen jó együtt karácsonyozni. Buta voltam, mert már ez elején beleéltem magam, hogy végre nekem is lesz valaki, akivel együtt töltöm az ünnepet. Bevágtam a hisztit, amiről tudom, nagyon gyerekes húzás volt, de nem bírtam magamban tartani. Ezek után lehívott, hogy menjek el hozzájuk, de visszautasítottam, mert pontosan tudom, hogy ha nem hisztizek, akkor nem jut eszébe, hogy találkozzunk. Szóval eltelik majd az ünnep úgy, hogy nem is találkozunk, és ez nekem nagyon rossz. Még karácsony előtt megkérdeztem tőle a szilvesztert, és én hülye, teljesen alapvetőnek vettem, hogy együtt leszünk, és így is tettem fel a kérdést: mit csinálunk, hol leszünk szilveszterkor? Erre elkezdte a vállát rángatni, és mivel gyanús volt, rákérdeztem, hogy egyáltalán velem akar-e lenni. Kiderült, hogy nem, mert az volt az indok, hogy már régen amikor barátnője volt, akkor volt arra példa, hogy barátnővel nem érezte jól magát szilveszterkor. Természetesen erre is bevágtam a hisztit, utána megkérdezi, hogy mit szeretnék csinálni. Ezek után semmit... Nekem ez sok volt egyszerre, és utólag nagyon úgy jött le, hogy vergődök és elviselhetetlen vagyok, megkeserítettem az ünnepét, de én ezt nem tudom elviselni, hogy ennyire semmit nem számítok és kihagy az életéből. Önző vagyok bevallom, és nem bírok itthon irigykedni egész nap, hogy másoknak milyen jó a párjukkal. Mi ezt meg is beszéltük, de egyszerűen nem érti, mert úgy gondolja, hogy ő ideadta az ajándékot és akkor mit hisztizek... Ő nem tudja úgy látni ezt az egészet, ahogy bennem lezajlik, ezért felesleges is ezen vitatkoznunk mert csak egymás idegeit tépjük. És tudom, messze van még nagyon a következő ünnep meg stb, de én ezt nem bírnám minden évben eljátszani, hogy ejtve vagyok. És ne gyertek azzal, hogy önző vagyok, mert tisztában vagyok vele. De ő se délelőtt, se délután, se este nem szánt volna rám egy órát se, ha nem hisztizek, én meg már így biztos nem megyek bele.
2013. dec. 25. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ahogy írja nekem, hogy ő fát díszít, stb, annyira kívülállónak érzem magam... látszik, mennyire jól elvan nélkülem.
2013. dec. 25. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne új kapcsolat után nézned.
2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem önzés. Egyszerűen nem passzoltok össze.
2013. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni és talán már sejted is de muszáj megmondjam neked a frankót

a barátod nem szeret

mondjuk, hogy ezt miért nem mondja meg neked, miért húzza az agyad azt nem tudom

jó lenne ha kicsit többet mesélnél a kapcsolatodról, hogy eddig milyen volt vele

nem akarom elhinni, hogy eddig minden tökéletes volt és most az ünnepeket nélküled akarná tölteni

messze laktok egymástól? (azért kérdezem, hogy nagy fáradság e találkoznotok)

mióta vagytok együtt?

és tényleg próbáld meg végiggondolni, hogy eddig nem e történt furcsa dolog, valami ami azt engedné feltételezni, hogy kihűltek az érzelmei és nem úgy viszonyul hozzád

ne aggódj, ez nem önzőség

az önzőség az amit ő csinál szeintem, hogy nem képes a szemedbe mondani, hogy vége

minden barátnő kiakadna, ha így viselkedne a barátja, nem veled van a gond

2013. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarom elszakítani a családjától, ezért inkább abbahagytam a hisztizést. Kb 2 km.re lakunk egymástól(2-3 utcára). Eddig néha összekaptunk, mert lobbanékony vagyok és sértődékeny, de egyiket se mondanám vészesnek, egy napnál tovább nem tartott a harag. Én eddig teljesen meg voltam győződve róla, hogy szeret engem, mert pont hogy nem úgy viselkedett, mint azok a fiúk, akik nem szerettek engem de jártam velük. De ez már más téma.
2013. dec. 25. 13:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Lassan 7 hónapja leszünk együtt.
2013. dec. 25. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok ha szabad megkérdeznem?

amúgy ha ilyen közel laktok egymáshoz akkor nem értem miről folyik itt a vita

már ne haragudj de egyértelmű, hogy a barátod nem szeret

most akkor két hétig nem fogtok egyáltalán találkozni?

meg különben is, ez ünnep

az ember a munkát és a kellemetlenséget kerüli ilyenkor és kicsit lazít

ez olyan mintha egy teher lennél neki amitől legalább az ünnepekre meg szeretne szabadulni

vagy talán a szülei mossák az agyát, hogy kicsit szakadjon el tőled? velük milyen a viszonyod?

tényleg nem kell mindig egymás nyakán lógni de ez már a másik véglet, el sem kéne egymást hanyagolni

nekem kimondottan emelte az ünnep fényét amikor a barátnőm velem volt, nem értem a barátodat...

2013. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki....
2013. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!