Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozom mit csinaljak?

Unatkozom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak az jut az eszembe hogy milyen szar az eletem kover vagyok es nem tudok lefogyni nincsenek barataim.. 18l
2013. dec. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
És én mit csináljak?Én is unatkozom.A filmeket nem szeretem,a netet is unom már,olvasni nincs kedvem....és én meg sovány vagyok,de így se jobb.
2013. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Betegség miatt vagy kövér? Akkor érthető..

Nem a betegség miatt? Akkor tessék egészségesen étkezni, és mozogni.. Hidd el hamar megoldódik a probléma. Mennyire vagy kövér? Ha nem fogadod el magad, nem is fogod jól érezni magad.

2013. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is unatkozok, nem csinálok semmit, 1-2 emberrel beszélgetek hébe hóba. Ennyi, már gondoltam a filmezésen, neked sem lenne hülyeség :)

24/F

2013. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kini :)) ***** válasza:
Nézz filmeket, ilyenkor egy csomó megy a TV- ben :))
2013. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maszturbálj! Nem vicc...
2013. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai kor lelki-tudati válságának egyik tünete az unalom.

Az unalom betegségtünet.


Egy egészséges ember nem unatkozik, ebben biztos vagyok. Mert az élet nem unalmas. Csak észre kell venni.


Annak az élete is lehetne izgalmas, aki unatkozik.

Hiszen minden ember ugyanabban a világban él.

Hogyan lehetséges hogy mindenki ugyanabban a világban él, és mégis az egyik ember unatkozik, a másik pedig nem?

Mitől függ, hogy az egyik ember meglátja az élet szépségeit, izgalmát, hogy történnek vele dolgok, míg a másik csak passzívan várja, hogy történjen valami, de nem történik semmi?


Vedd észre:

Ha a világgal lenne a baj, ha a világ tényleg unalmas volna, akkor minden ember unatkozna!


Tehát nem a világtól függ, hogy unalmasnak tűnik-e vagy sem!


Hanem az embertől magától függ.

Aki ezt igazán átéli, az már elindult a gyógyulás útján, szerintem.

Aki mélyen átéli, hogy ő maga az, aki változtatni tud a világon, annak máris kicsit izgalmasabb lesz a helyzete.


Ha észreveszed, hogy unatkozol, már az is fél-siker, mert látod, hogy van probléma!

Ilyen értelemben jó jel, hogy unatkozol, csak ne állj meg itt, keress tovább!


Sose hagyd abba a keresést!

Légy kreatív a keresésben, ne a csorda után menj, ne hidd el, hogy az élet unalmas!

Mint egy gyermek, fedezd fel magadnak újra a világot!

Nem vagy egyedül, nagyon sokan keresik, hogy mitől szép, mitől izgalmas ez az élet. A kérdés, amit feltettél, az egyik legfontosabb, legnagyobb kérdés, nagyon messzire vezet!


Fontos az aktivitás. És minden napért meg kell harcolni.

Fontos az önismeret, aki ismeri magát, többet lát a világból. Ha ismered magad, tudod, hogy mit akarsz igazán és tudod, mik az igazi vágyaid.

Fontos a figyelem. Minél jobban tudsz figyelni, annál többet veszel észre a világból.


Olyan dolgokat keress, ahol alkothat, ahol aktív lehet, ahol használhatod a saját képességeidet.

Ha leülsz TV-zni, netezni, nem használod ki magad.

Ezeket is kell néha, már csak információgyűjtés, tájékozódás szempontjából is, de a mértéktartás itt döntő.


Az ember nem arra született, hogy passzívan várjon valamire, hanem, hogy ő maga adjon bele az életbe valami pluszt, hogy ő alkosson, ő teremtsen újat.

2013. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az előbb kihagytam két "sz" betűt:)

..de attól még talán érthető:)

2013. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!