Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hírességről írjak?

Milyen hírességről írjak?

Figyelt kérdés
Angolon azt a feladatot kaptam, hogy maximum 3/4 oldalban foglaljak össze egy elhunyt híresség életét a probléma csak ott van,hogy nem tudom kiről írjak.

2014. jan. 1. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valami színész, író, modell, zenész akit szerettél?

Ha nekem kéne én Kurt Cobainról írnék, mert szeretem mint magát embert és a zenéjüket is :)

2014. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nelson mandela?
2014. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Micheal Jackson

Paul Walker

Mariline Monreo

2014. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 toth.anett00 válasza:
Ez attól függ, hogy ismerted -e, mint híres embert/szeretted -e. Én szerintem Michael Jacksonról írnék, mert elég tartalmas volt az élete, és szerettem is a dalait. De Nelson Mandela is jó ötlet, neki is elég tartalmas volt az élete, de én például őt nem igazán ismertem..
2014. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tupac Amaru Shakur


[link]


Itt van angolul minden hozzá.

2014. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Michael Jacksonról írnék,mert kedvelem a számait és pont a szülinapomkor halt meg. (jún.25.)


Vagy pedig Brittany Murphy-ről ; szeretem a filmeket,amikben játszott. És kedvesnek tűnt... :(

2014. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kurt Cobain. Alap. :)
2014. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugye max 3/4 oldalnyi szöveg kell úgyhogy olyan ember életéről kéne írnom akinek nem volt túl tartalmas az élete.
2014. jan. 2. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Összefoglalod rövidbe, ne legyél már papírkutya kaptál egy csomó választ még válogathatsz is ne legyél ennyire szerencsétlen.
2014. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!