Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy online játékban miért...

Egy online játékban miért ilyen köcsög, barátságtalan velem a többi játékos?

Figyelt kérdés
Van sok játékos, karakter, bár nem a beszélgetés a játék célja, fejlődni kell a karakterrel, kereskedni lehet játékbeli cuccokkal játékbeli fizetőeszközért, de van chat is, lehet chatelni. Én időnként ráírok egy-két emberre, hogy beszélgessek vele, de mindenki lekoptat, vagy alapból bunkón is válaszol már. Miért nem tudok ott senkivel elbeszélgetni, összehaverkodni, megismerkedni ahogy szeretnék? Miért bunkóskodnak ott velem?
2014. jan. 2. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik játék ez? Amúgy guild társaid, vagy csak úgy random emberek? Mert nem ártana akkor valami társasághoz belépni és onnantól megy magától minden.
2014. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 II.Dartheon ***** válasza:
100%
ha metin2-t játszol, ne is csodálkozz,oda csak bunkók járnak meg olyanok akik kinyírnak amikor tudnak... (persze vannak kivételek, de kevés)
2014. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Metin2 régebben mostanában meg más metines szerverekkel játszottam.
2014. jan. 2. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

metin2-n ne is csodálkozz :)

Ne várj sokat,nem az a féle játék ahol kell az összefogás.

Egyedül is elérhetsz mindent.

Max céhen belül próbálkozz,vagy akivel együtt fejlődsz.

De tényleg ne várj sokat.

2014. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szió. Én csak Metin2-vel játszottam eddig, GF-en is meg sok-sok priváton, de általában privát szerókon ilyen ócska emberek vannak, ritka a normális. :D Nem általánosítok, de Jinno-ban van a legtöbb s***fej... :D Ha ajánlhatom, mindíg Chunjoban kezdj karit, ott elég normálisak az emberek... :D
2014. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen MMo-t tolsz, senki nem szereti, ha hülye, kezdő kérdésekkel bombázzák, a legtöbben meg nem barátkozni járnak fel, legalábbis csak úgy random biztos nem. Guilden belül már más a helyzet.
2014. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki csak azért megy, hogy játsszon, de nem akar ismerkedni, nem akar csevegni. Ez nem személyesen neked szól. Meg kell találni azokat, akik beszélgetnének is, nem mindenki ilyen.
2014. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!