Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk ti honnan es mennyire...

Fiuk ti honnan es mennyire ertetek a fegyverekhez?

Figyelt kérdés
Nem ilyen profi tudasra gondolok,de a fiuk megis jobban tudjak ezeket mint a lanyok. :) ....szerintem..
2014. jan. 3. 18:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lofegyverre gondoltam.
2014. jan. 3. 18:23
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mindjárt pár kocka írja a codot
2014. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aki sokat játszik, az játékokból. De érteni nemigen értenek hozzá, csak feltudják ismerni és ha jó a játék, akkor ismerik bizonyos tulajdonságait.
2014. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért én nem jelenteném ki, hogy a srácok jobban ismerik a fegyvereket.


Pl. én egyetlen alkalommal fogtam a kezemben éles lőfegyver meg tudom hogy működnek - a volt barátnőmnek meg otthon, a fegyverszekrényben (ugye mindent csak a szabályok szerint...) van egy sörétese meg egy golyós puskája, mert jár vadászni.

2014. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen aki vadaszik,vagy ez a hobbija,munkaja jo,hogy eleve ert ezekhez a dolgokhoz akar ferfi,vagy no. Koszi az eddigieket.
2014. jan. 3. 18:40
 6/17 anonim ***** válasza:

hát nem biztos hogy igy van mert

1 van kocka lány is

2 rendörnö

3 katona

stb...

legtöbben úgy "értenek" hozzá hogy fegyveres játékal játszanak

vannak akik fogtak is/használtak.

én pl. játékból is fogtam is használtam is (meg mostis :D )

2014. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Kaptam katonai kiképzést.Le kellett tennem a fegyvervizsgát.Dolgoztam fegyveres őrként.Volt már pár női kollégám is,szintén értettek hozzá.
2014. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2014. jan. 3. 19:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Kiskoromban a háborús filmekből, játékokból "tanultam", aztán az eredetivel azonos működtetést igénylő airsoft fegyvereket vettem.
2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindig is érdekeltek a fegyverek, rettentő sokat olvastam róluk srác koromban. (kaliber magazin ugye alap ilyenkor :D)

Most sportlövő vagyok, elég sokféle csúzli került már a kezembe, mert ugye ápolt társak fegyverei kipróbálhatóak.

Én személy szerint elöltöltős lövész vagyok, így a régebbi muzeális fegyvereket szeretem a legjobban, (kovás ,csappantyús pisztolyok,revolverek,puskák) de nemrég lett meg a fegyvervizsgám, hogy majd tarthassak szerelt lőszereseket is. (hátultöltősökhöz már engedély kell :/) Szóval tervben van egy mosin-nagant, egy kengyel kulcsos henry vagy winchester karabély, meg ha látok érdekességet akkor az. Én pl: annyira belemélyedtem az elöltöltős lövészetbe, hogy a két puskámat magam épitettem KIT-ből. Az nagyon fárasztó, de jó móka :))) Magyarul nem kicsit vagyok elvetemült :D

2014. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!