Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerdezhetek valamit, miert...

Kerdezhetek valamit, miert mondjatok azt Justin Bieberre hogy meleg? Igazan helyes fiu, van egy gyonyoru baratnoje, jo a haja, szep az arca es hires . Most azert mondjatok hogy meleg mert irigyelitek vagy mert menobbek akartok lenni? NEM ERTEM?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokan mondják írígységből. Mondjuk nekem se jön be, de azért nem b.*iznám le. Minek? Nem ártott nekem semmit.
2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem néz ki férfinak.Olyan mint egy hülye p1csa.
2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert nagyképű, trágár, beképzelt, tehetségtelen, Páwa, és még nőies is. Mondjuk azt, hogy b*zi soha nem mondtam rá, de a többi igaz.
2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondják rá sokan, hogy meleg, mert tényleg nem túl férfias, oké hogy jóképű (legalábbis sokak szerint),de ettől még nem lesz az, például a zenéi miatt is.Olyan számai vannak, amiket tizen éves lányok hallgatnak, és ráadásul szörnyen nyálas a hangja.

[link]

2014. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenki irígység miatt. Egyszerűen túl lányos. Szerintem nem meleg, de annak néz ki. A másik dolog viszont, attól , hogy valakinek barátnője / felesége van, attól még lehet meleg...
2014. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de miert nagykepu ,tehetsegtelen ,noies? az utolso az aki a linket kuldte azt egy nem normalis vagta ossze ,latszik a kepen na mind egy.Szerintem mert egy zeneeben a szerelemrol beszel eggyaltalan nem nyalas ,neki is vannak erzesei mert egy nornamil embernek
2014. jan. 6. 19:53
 7/14 A kérdező kommentje:
nem az a nemnormalis aki kuldte ,hanem az aki ugy megcsinalta ,esetleg az a bu*i aki azt a kepet szerkesztette
2014. jan. 6. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak érzései, ez nem vitás, de a zenei tehetségtől nagyoooon messze van, ez tény. lehet szeretni, lehet utálni, jó énekes egyiktől sem lesz. Ő celeb, nem sztár.
2014. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hat celebnek szerintem nincs enyi rajongoja ,szerintem igazan nem buz*i ,csak mert szep fiu attol meg nem buz*i ,es mert szep a mosolya attol meg a lanyokat szereti ,peldaul ha en lez*bi lennek nem csokoloznak fiukkal
2014. jan. 6. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miért kell ennyiszer leírni, hogy nem b*zi, mert senki sem állította a válaszadók közül. Azt mondták nem férfias. Irigység is közre játszhat, de én konkrétan azért nem szeretem, mert nem tetszik a zenéje és pont.
2014. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!