Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondjátok, hogy él még e...

Mondjátok, hogy él még e bolygón temérdek olyan lány, aki rühelli az idióta dögunalmas bulis helyeket! Vagytok még ugye csajok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen :)
2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16/l
2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hála az égnek, már kettő is! :) Biztató kezdet. :)
2014. jan. 7. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, én kettőt is ismerek, itt lakik mellettünk.
2014. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam bulizni, és nem is vágyom rá...

28/N

2014. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én! 17/ L.:)
2014. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha ennyire bizonyítottan nem létszükséglet egy buli (fekete humor volt, nem kell szentírásként venni - vagyis de igen), miért kell egy csomó lánynak oda járnia?! Ugyanazt csinálják hétről-hétre, mi a franc a jó ebben a dögunlmas monotóniában?! Sosem fogom megérteni. Minden csaj előbb-utóbb ott köt ki, még az is(!) aki azt mondja magáról, őt sosem vonzotta, nem az ő világa, és alig telik el pár hónap, rendre oda vágyik.


Miért nem lehet "A"-t mondani, de akkor "A"-t is tenni később is?!

2014. jan. 7. 17:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen vagyunk, és nagyon vágynánk egy hozzánk illő, nem party-alfahím típusú, hanem intelligens, ne adj' Isten bölcs, jóravaló férfi társaságára. Sokan közülünk elveink ellenére azért látogatjuk az említett vendéglátóipari objektumokat, hogy hátha ott véletlenül mégiscsak találkozunk egy ilyennel (sajnos többnyire nem, de az esélyek még mindig jobbak itt, mint a négy fal között otthon, vagy túrázás közben a hegyekben).
2014. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagyok.19/L
2014. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert van, aki szereti, van, aki nem.


Nem vagyunk egyformák. Hála Istennek - milyen unalmas lenne az élet!?

2014. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!