Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emo vagy Visual Kei?

Emo vagy Visual Kei?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jön be inkább? Tudom, leginkább csak kinézetre hasonlóak, eszemben sincs összemosni a kettőt.

Én mondjuk belül inkább emo vagyok, de a visual kei kinézet jobban tetszik, és Japánt is nagyon szeretem. Zenében is inkább a visual kei-t szeretem.



2014. jan. 7. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

I have to check, what the flying fuck is that kei shit.


Oh I see.


Holy cheesecake.

2014. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Holy cheesecake


ahahahah xD


Da*n XD

2014. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Visual kei es Oshare kei:D
2014. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy legyél normális, és ha "belül emo" vagy, akkor irány a pszichiáter, mert depressziós vagy.
2014. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te nem emo vagy és nem visual kcsog, hanem szimplán ratyi.
2014. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én azért írtam ki ezt a kérdést, mert véleményeket várok, és csak olyanoktól, akik mindkét stílust jól ismerik.

Szóval, a gyűlölködők kíméljenek, ha kérhetem! Köszönöm!

2014. jan. 8. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem egyiket se komolyabban...

-Mindig meg tudtok lepni valamivel. :D Azt se tudtam létezik ilyen...

Őszinte leszek ha kinevettek is de szerintem van akinek jól áll van aki inkább ne erőltesse. Az legyen inkább belül izé...

-Amúgy olyan jól elfigyelem az embereket jártomban keltemben.

Akár ratyik akár nem megkapja a szemem és jól szórakoztat. Így legalább nem unatkozom..

És az a másik amin meg jót nevetek mikor egy repper rocker nepper teknós stb kritizálja egy másik (vallásban) hívő egyént.. :D Egyik sem ratyibb a másiknál de mindenki a sajátját tartja a legjobbnak. :D


Mondom ezt én aki light rockos punk electrogóth nak van titulálva...

Éljen a mátrix :D

2014. jan. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Visual kei *-*

A visual kei szerintem sokkal szabadabb mint stílus és én rengeteg jó értelemben retardált, életvidám, vicces és egyedi emberkét ismertem meg ezen belül. Ne a külső miatt válassz valamit, hanem azért mert egy életérzés. Ha emo vagy emo vagy....ez kívül beül ugyan az....viszont a visual kei mint stílus...az extrém ruhák és kiegészítők alatt ezer meg ezer különféle ember rejtőzik.

2014. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi az első értelmes választ!^^

Amúgy nem szeretnék különösebben valamilyen stílusba tartozni, csak saját magam szeretnék lenni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Viszont a visual kei-t én is nagyon szeretem!^^

2014. jan. 8. 16:32
 10/10 walaakíí válasza:

nyilváán ha a Visual Keit választod akkor jobban megnéznek az emberek (nem rosszindulatból mondom)

bár az emo se egy mindennapi stílus,

(ezt csak azért tudom,mert én is emo vagyok(:)

de mind 2őt szeretem(:

egy szóval ha szereted a feltűnést mindenféleképpen a Visual Kei(:

2014. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!