Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? SOS

MIT TEGYEK? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy orbitális nagy problémám ,anyukámnak van egy barátja (nevezzük Józsinak).Józsihoz később visszatérek . Nagyon szeretek fotózni és sokak szerint van is tehetségem rá , naponta sok fotós vagy hasonló művész jelöl be , néha visszajelölök párat , így volt ez egy fiúval is, idősebb volt nálam és elkezdtünk irkálni ,szerintem tetszettem neki de véleményem szerint egy hülyegyerek volt aki abszolút nemtudott fotózni ,Bencének hívták .Egynap Józsi beszólt anyunak .. Kérdezd csak meg a lányodtól ki az a Nagy Bence. Meghült bennem a vér . Honnan tud róla? Józsit régebben tiltottam a facebookomról úgyhogy mégcsak nem is tudhadta hogy barátok vagyunk (FB-n) , másik eset . Van egy jó haverom akivel sokat szoktam chatben hülyéskedni pl. hogy megírtam neki hogy szeretem meg ilyesmit (hülyeségből!) Dávid a neve és itt lakik az utcánkban , egy nap amikor anyuék mentek bevásárolni Józsi beszólt .. Maradj itthon ,nemhogy meglógsz Dávidékhoz a szokmszédba. SZÓVAL EBBŐL TÖBB MINT VALÓSZINŰ HOGY FELTÖRTE A FACEBOOKOM ? Segítsetek ,hogy tudnám ezt megakadályozni ? Vagy ,hogyan tudnám feltörni én az övét ? Fogalmam sincs mit tegyek

2014. jan. 9. 17:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
** 15/L
2014. jan. 9. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót!
2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem változtattál jelszót az első esetnél?

Hozzáfér ahhoz a géphez amit te használsz?

2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem gyorsan változtass jelszót facebookon ! És be lehet állítani már azt is , hogy ha valaki belép egy másik gépről ( vagyis egy olyanról amiről nem te szoktál ) akkor sms-t kapsz :)
2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót. Am meg nem hiszem el h nincs barátnőd akivel ezt megbeszélheted.
2014. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első esetnél változtattam ! Annyira lényegtelen dolgokat és számokat raktam hogy esélye sem lett volna kitalálni. Barátnőm van , de már ezerszer panaszkodtam neki. Gondoltam ti valahogy tudtok segíteni.
2014. jan. 9. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót, azt hiszem olyat is lehet, hogy csak mobilra küldött sms-sel lehessen belépni.
2014. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

épp most aktiváltam ezt

ESETLEK ,ti mentudjátok hogy kell gyorsan és egyszerűen facebookot feltörni?

2014. jan. 9. 17:46
 9/12 Argloss ***** válasza:
Megeshet, hogy kémprogramot telepített a gépedre, szóval hiába változtatsz jelszót. Kikerülheted a dolgot, ha live rendszert használsz. (mondjuk cd-ről/pendrive-ról indítható ubuntu)
2014. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy le kéne süllyedned az ő szintjére és feltörnöd az fc-jét...

Inkább azon agyalj, hogy a tiedbe ne mászhasson bele...

2014. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!