Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet értelmes...

Szerintetek lehet értelmes egy olyan ember, aki spanyol telenovellákat néz és jól szórakozik rajta?

Figyelt kérdés
Más filmet nem, ezt a műfajt viszont minden nap.
2014. jan. 12. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony. Ez csak egyetlen kiragadott dolog, nyilván emellett tájékozódik a világról, ez meg a kikapcsolódás neki.
2014. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, hogy ki milyen értelmes, de elég minőségtelenek azok a sorozatok...
2014. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, én latin-amerikai szappanoperákat nézek (az is spanyol részben, nyelvben) tizenhat éves fiú létemre. Ha ez nem is olyan gáz, akkor elmondanám, hogy a Disney Chanelen megy. Ráadásul ez a kedvenc sorozatom. Szerintem attól még lehetsz normális egyetértek 1-essel.

Üdv a Mikulás 16 éves fia (Mikulás Jr. ThCh)

2014. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na jó a kedvenc szó túlzás a Joey-tés a Dr. Who?-t nem elői le inkább mondanám benne van a Top 10-be.

Mikulás Jr. ThCh

2014. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is pont ilyen ember vagyok. és szerintem ezen nincs semmi baj. Az értelem nem ezen múlik.
2014. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak arról lenne szó, hogy azt IS néz, akkor még azt mondanám, hogy ennyiből nem lehet megállapítani, mert:

- azokból is létezik igényesebb darab, amikben jobb a színszi játék meg nem klisés a történet

- lehet, csak kikapcsolódásnak nézi, és mellette néz mást is, olvas, tájékozódik


De az, hogy másféle filmet sem néz, ez már nekem aggodalomra ad okot. Van 2 ilyen ismerősöm, hát egyik sem az eszéről híres, de mindkettő nagyra van a tájékozottságával. Úgy, hogy az egyikük, a fiatalabbik utoljára értelmes könyvet gimiben olvasott, aztán azóta kb. csak a Twilightot.

De most komolyan, ezen kívül semmilyen fajta filmet nem nézni... hát minimum korlátolt elmét mutat. Plusz azért filmek között azért jóval több igényesebb, mélyebb tartalmú van, mint a latin szappanok között, vagy amiből többet lehet tanulni, reálisabb élethelyzeteket mutat be.

2016. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!