Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez valaki miért...

Mit jelent ez valaki miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A suliban észrevettem hogy az előttem ülő lány kaparja néha a körmét vagy az ujjával malmozik (meg hasonlók). Én is szoktam leszedni az ujjam begyéről a bőrt de miért? Nem hiszem hogy az unalom miatt van mert máson nem vettem észre hogy ilyesmit csinálna (Pedig mind unjuk általában az órát).

Nem tusom hogy ez segít-e de kifejezetten csendes lány.



2014. jan. 13. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz miatt csinálja. Lehet, fél attól, hogy a tanár felszólítja, vagy kihívja felelni, de az is lehet, hogy szimplán nem érzi jól magát az osztályban. A többiek nem szokták cseszegetni, vagy ilyesmi?
2014. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongás miatt csinálja, sajnos én is szoktam. De lehet ez rossz beidegződés is.
2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem cseszegeti senki.Csendes kedves lány és mindenki így is ismeri,így is szereti és békén hagyják.Benne van a legjobb 5 tanulóban is.
2014. jan. 13. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!