Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan hálálnátok meg, ha...

Ti hogyan hálálnátok meg, ha valaki megmentené az életeteket?

Figyelt kérdés

Lehet az akár mentőtiszt, tűzoltó, rendőr, orvos, vagy egy teljesen civil ember is, aki szemfüles és segítőkész volt, mikor te figyelmetlen voltál.


Mit éreznétek, ha valamilyen szerencsétlen szituációban megmentené valaki az életeteket? Milyen irányba változnátok? Meghálálnátok? Ha igen, hogyan?

Esetlen történt itt már valakivel ilyen?



2014. jan. 13. 21:49
 1/2 intrepid ***** válasza:
100%
Mentő szakápoló vagyok. Szabadidőmben ezerszer futottam már bele rosszullétbe, balesetbe. Mindig segítettem, gondoljátok, hogy egyszer is kaptam köszönömöt? Vagy akár pénzt? Most miért hüledeztek, ha elromlik a számítógépem, nekem se javítják meg ingyen, akkor mi a tudásunkat miért osztogassuk ingyen? Mi azért éveket ültünk az iskolapadban, dolgoztunk alamizsnáért évekig, mikorra ez a tudásunk összejött. Ha valakinek elromlik az autója, a sárga angyaltól nem sajnálja a pénzt. Az ügyeletes jóembert megfizetni eszébe sem jut senkinek. Pedig lehet az élete múlik egy szakszerű beavatkozáson.
2014. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Pedig az Élet a legnagyobb érték, és nem az autó, pláne nem a számítógép.

Ha én kerülnék valamikor ilyen helyzetbe, vagy százszor megköszönném és azt sem tudnám, hogyan háláljam meg.

2014. jan. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!