Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gazdálkodj okosan társasjáték?

Gazdálkodj okosan társasjáték?

Figyelt kérdés
Biztos sokaknak van otthon. De egy dolog nem érthető nekem benne. Amíg nincs lakásod, addig nem vásárolhatsz bútorokat. De szerencse kártyával is meg lehet nyerni a bútorokat, ilyenkor mi van? Nem kaphatod meg ugye mert még nincs lakásod, vagy ilyenkor jár a kasszából a bútor ára? Mert azt írja, ha a megnyert bútorod már meg van, akkor a kasszából vedd fel az értékét, de ha nincs még lakásod akkor mi van?
2014. jan. 19. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi kétféleképpen játszottuk:

- megkaptad a bútor árát pénzben

- feljegyeztük, hogy nyertél bútort, amint lett házad, megkaptad a bútorokat is.


Szóval amíg nem volt házad, nem kaptad meg a bútorokat.

2014. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A játékszabály erre nem ír kitételt, csak azt hogy megnyerheted a bútort.


Igazából kb mi is úgy játszottuk ahogy fent leírták, megkaptad az árát, vagy előre kiadtuk a lakás lapot, és a nyert bútort rá lehetett tenni. Bár azt hiszem mi különösebben nem is törődtünk azzal hogy csak lakásvásárlás után legyen bútor.


De amúgy legjobb társasjáték, mekkora király mikor megnyered a konyha vagy szobabútort :D Vagy a tv, rádió kölcsönzés bagóért is vicces.

2014. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez már egy újabb kiadás lehet, mert írják a játékszabályban hogy amíg nincs lakásod, addig nincs bútorszerzési lehetőséged!? Azért is nem tudok mit kezdeni ezzel a megnyerhető bútor kategóriával. Amúgy nagyon jó játék. Köszi az eddigi válaszokat.
2014. jan. 19. 12:06
 4/6 acelsziv ***** válasza:
69%
Én is belegondoltam már, hogy ott ülsz a híd alatt komplett vadiúj szoba -és konyhabútorral :D
2014. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ház...nem, doboz :D
2014. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb az, amikor elmész "táborozni", és csak hatossal mehetsz tovább. 9 dobás után nem számoltam tovább... :D Többiek már sajnáltak, azt mondták, hatoson kívül bármit dobok, továbbléphetek. Szerencsére dobtam egy kettest, azt mondták, ha hatost dobok, csak azért is maradnom kellett volna :D.
2014. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!