Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani kifogásokat,...

Tudnátok mondani kifogásokat, hogy miért nem megyek el valahova?

Figyelt kérdés
Ruhapróbára kéne menni megint, vasárnap. De én vasárnap nem akarok kimozdulni, a vasárnap nekem szent. Még ha délelőtt mennénk, de délután kell. Mondanátok nekem kifogásokat? :D
2014. jan. 22. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Kiújult az aranyered...
2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hasmenésem van, hánytam, átázott a cipőm és nincs másik, húgycsőtörésem van, beragadt a kisujjam a kulcslyukba...
2014. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerűbb ha elmész, 1-1,5 óra alatt letudod, azt kész.


Nem kifogásokat kell gyártani.


"vasárnap nekem szent"


Majd ha olyan melóhelyed lesz, ahova vasárnap is be kell menni, azoknak is mondd ezt. Kivágnak mint macskát sz@rni.

2014. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem munkahely, ezért nem én kapok pénzt, hanem még én is fizetek. Nem szokott ilyen lenni a hozzáállásom, de akikkel megyek, azok között nem érzem jól magam. A lányokhoz nem sikerült beilleszkednem.
2014. jan. 22. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
egy egyszerű "nem érzem jól magam, fáj a hasam"?
2014. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbbek a legjobbak. Vagy aznap telefonálsz, hogy rosszul vagy (fáj a hasad, hasmenés, lázad van, stb...), vagy még előtte szólsz hogy családi program miatt nem tudsz elszabadulni. A tesóm is beteg volt anno a ruhapróbák nagyrészénél, de nem volt semmi extra, adtak neki egy későbbi időpontot. Örült is neki, mert ő is szívesebben ment egyedül.
2014. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!