Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudok utánanézni valaki...

Hol tudok utánanézni valaki megbízhatóságának?

Figyelt kérdés
Új takarítónő jött hozzánk és szeretnék utánanézni, hogy megbízható-e. Elkértem a személyijét, megvannak az adatai. Csak rendőrségi szervnek lehet ilyen adatbázishoz hozzáférése?

2014. jan. 24. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég......

Nem vagy hatóság.

Ilyenkor inkább gondolkozz előre.

Kérj tőle erkölcsit mielőtt felveszed, mivel már nálad dolgozik, ezért ha kérsz akkor neked illik ezt kifizetni neki ha igényeltetsz vele.

Valamint kérsz tőle referencia listát vagy önéletrajzot és érdeklődsz 1-2 helyen nagyon udvariasan hogy mit tudnak mondani a volt kolléganőről!


Megfelelő volt a válaszom?

2014. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Plusz ha nem vagy benne biztos, hogy valóban dolgozott azokon a helyeken amit feltüntetett, akkor csak belenézel az egészségügyi kiskönyvébe. Ott van minden cég ugye ahol dolgozott és be volt jelentve.
2014. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 aknafejkazmer válasza:
80%
Takaríts ki magadnak, ha ennyire bizalmatlan és lenéző vagy az emberekkel szemben.
2014. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sehol, mert rendszerint feketén melóznak.Ahhoz a semmi pénzhez amit kőkeméyen melózva keresnek meg a te koszod után, már nem fér bele.


Takaríts ki magadnak és ne mással takaríttasd ki a saját trutyidat. Ennyire egyszerű a dolog.

2014. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérsz erkölcsi bizonyítványt
2014. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi csak annyit jelent, hogy még nem kapták el. :)
2014. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem kell sértegetni, provokálni. Egyszerű kérdés volt, választ vártam rá, nem pedig véleményt. Erre van ez az oldal. Nem kell Hamupipőkézni, nem kell irigykedni más pénzére.


Én nem voltam olyan buta és éretlen ember, hogy megelégedjek a 8 általánossal, így jó fizetésem van, körbeutazhatom a világot. Az én pénzem, én döntöm el, hogy mit teszek vele.

2014. jan. 25. 22:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Pofám leszakad. 8 általános? Pénz? Mi a francról beszélsz? Szerinted a pénz feljogosít valamire?

Nekem se nyolc általánosom van, és van pénzem, de nem esik le a karika az ujjamról, ha takarítani kell.

Irigyel téged a franc, pénzes dicsekvő vagy, aki ki se tud magának takarítani. Sőt, annyi esze sincs, hogy tudja, milyen "adatbázisokhoz" férhet hozzá és hogy kell valakit leinformálni. Te dicsekszel az iskoláddal? Én elsüllyednék ezután a komment után, gusztustalan. Felsőbbrendűnek érzed magad, mi? Hát ne tedd.

2014. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7 Egyetlen ilyen szöveged után, ha ezt neten kívűl kinyögöd, egyetlen ember nem lesz, aki a koszt utánad kitakarítja.Bármennyit fogsz igérni az embereknek.


Láttam full gazdag embert egyik pillanatból a másikba Filléres gondokkal küszködni kedve. Nem egyet, nem kettőt.


Senki nem irigykedik a pénzedre, de egy valamire való ember igy, ennyire neveletlenül mint amit te itt produkáltál: nem viselkedik.Még egy 8 általánosos se. Úgy hogy döntsd el magad, ha ők tudnak emberséges lenni, te milyen mélyen vagy hozzájuk képest.

2014. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Így van! Aki a való életben egy ilyet benyög, azt leverik egy sikátorban... és meg is érdemli. Aki számára a másik embert minősíti, hogy 8 általánosa van, őt meg az, hogy pénze... az ilyet szeretik csak igazán.
2014. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!