Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka? Többi...

Mi lehet ennek az oka? Többi lent, fontos!

Figyelt kérdés

A többiek szerint fura lány vagyok, amit nem értek, de a többiek megjegyzéseiből adódóan a következő szituációk miatt:

egyik ebédnél ültünk az osztálytársaimmal az asztalnál, én szendvicset ettem, ők meg a menzás kaját. az egyik fiú zavarba akart hozni, vagy nemtudom miért hitte azt, hogy ez engem idegesíteni fog, de a következőt csinálta: elkezdte nyalogatni a kanalat, és mondogatta, hogy "képzeld el, hogy a 2 girls 1 cup-ba vagyok", én pedig röhögtem egyet és folytattam az evést. a többiek furán rám néztek én pedig nem értettem, ezért megkérdeztem, mi van :D "öhm.. tudod, abban a videóban mit csinálnak?" én:"igen, láttam" "úr isten, nem vagy normális" és kivitték mindannyian a tányérjukat ami tele volt, mondván "elment az étvágyam"

a második eset:

suliban rosszul voltam, ezért haza küldött az osztályfőnök, a barátnőim, plusz egy fiúhaverom érdeklődött:

- és mit fogsz csinálni otthon?

- szerintem most aludni fogok és gta-zok.

a srác összeráncolta a szemöldökét, a lányok meg kiröhögtek.

nos, nem értem a többiek viselkedését. szerintetek ez miért lehet? miért csinálják ezt? 15/L



2014. jan. 25. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ostoba emberek. Megszokták, hogy ha a 2girls 1 cup, vagy bármi köztudottan gusztustalan dolog jön szóba, azonnal ki kell fejezni, hogy az mennyire undorító, fúj, stb. Az, hogy te csak röhögsz rajta, meg hogy GTAzol nem illik bele a kis tündérhercegnő illuzióba, amiben élnek. Rohadtul unalmas emberek, ne is aggódj miattuk, szarj a fejükre! Keress valakit, aki tud gondolkodni, a felvett szokásokon, meg a közösségnek megfelelésen túl is.Utálom az ilyeneket amúgy, én is így vagyok a környezetemmel, csak fiúban. Szép napot!
2014. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak mindenben teljesen igaza van. Szerintem egyáltalán nem baj ha egy lány GTA-zik (sőt, vannak olyan fiúk akik sok mindent megtennének, hogy olyan barátnőjük legyen aki "telcsin facezés" helyett inkább játszik :D)Az meg kifejezetten jó, hogy nem jössz zavarba minden hülyeségen. Én kifejezetten bírom az ilyen típusú lányokat! ;) Amúgy melyik GTA? :D
2014. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint nem nekem van defektem?:D

hát nemrég kezdtem, de egyelőre IV :D

2014. jan. 26. 01:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs defekted, csak érdekesebb ember vagy. Első voltam.
2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, mert egyéniség vagy, és ez már most kitünik, noha csak 15 éves vagy.


Nem értem miért néznek rád furán. Mert gta-zol? Az tök jó játék. :) És az alvás is, hát annál jobbat. :) Elég laza vagy, az jött le a szövegedből. Lehet, hogy fura nekik, hogy nem lógsz suli után velük? Ezt nem tudhatom... Meg egyébként is hülye kérdés, hogy ha rosszul lettél, megkérdezik, hogy mit fogsz otthon csinálni... XD


Lehet, hogy picit zárkózottabb vagy, vagy elvontabb, vagy kockának gondolhatnak, amiatt, hogy játszol.

2014. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mondjuk azt én se értem, hogy min ütközött meg a srác, alvás GTA teljesen jó elfoglaltság. Amúgy biztos közel vagy, hogy elkönyveljenek nyominak - megjegyzem az írásod alapján nem tűnsz annak - és valami mögöttes jelentés miatt röhögtek ki.


Én nem javasolnám azt, hogy szarj a fejükre, mert azért a diáktársak eléggé kegyetlenek tudnak lenni, és mivel még évekig ezekkel az emberekkel fogsz együtt lenni, inkább azt javasolnám, hogy figyeld meg, hogy mik azok a dolgok amelyekre így reagálnak, és azokat az ő jelenlétükben ne csináld, ne mond.


Csak hogy példát hozzak neked, én amikor középsuliba jártam már akkor szerettem a rock zenét, szerettem olvasni fantasyt főleg, illetve én is szerettem gépezni illetve komolyabb voltam a többieknél, idősebbekkel is jobban kijöttem. Szóval senki nem szeretette a rock zenét, senki nem olvasott, mindenki komolytalan volt és senki nem gépezett, akkoriban a csajok még a számítógépet is alig tudták bekapcsolni. Az eléggé hamar kiderült, hogy senki nem kultiválja ha ezekről beszéltem, szal fogtam magam és ezeket megtartottam magamnak, komolyságból visszavettem egy kicsit a jelenlétükben. Persze mindenki tudta ezeket rólam, csak ŐK nem akartak hallani/tudni róla. Lehet tettetés volt a részemről, de cserébe kaptam 4 nyugodt és boldog évet és senki nem röhögött ki és nem nézett rám furcsán. A suli meg tovaszáll és én meg tökéletes emberismerő lettem, amit mai napig frankón használok.


Szóval figyeld meg az embereket, mit szeretnek mire gondolnak, és csinálj úgy hogy az nekik is valamennyire megelégedésükre szolgáljon. De azért ne legyél az osztály r*banca ne idd eszméletlenre magad vagy ilyesmi ne csinálj selfyket azért vannak/legyenek határok. Bezárkózni semmi esetre se zárkózz be, ahogy tudomást nem venni a helyzetről is butaság.


Asszem ennyi.


27f

2014. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5.!!

nem vagyok kocka, egy csomót lógok velük sulin kívül is, végső soron ők a barátaim, csak van amit nem viselnek el bennem. :D csak az okát akartam tudni

hatos!

szerintem nem fogok változtatni a jelenlétükben azon amilyen vagyok. körülbelül 6 hónapja ismerjük egymást, és én mindenkitől azt tanultam, hogy ha magamat adom, akkor előbb-utóbb elfogadnak. de egyébként most egy barátságot az megakadályoz, hogy én nem undorodok bizonyos dolgoktól, vagy hogy én szeretek videójátékokkal játszani?:D nem hiszem. minden esetre köszönöm az eddigi válaszokat! szeretném, ha úgy ismernének meg, amilyen vagyok.

2014. jan. 28. 15:22
 8/10 anonim válasza:

Nem.. félrértettél, én nem azt mondtam, hogy változz meg, hanem azt, hogy bizonyos dolgokat ne ossz meg, ne hozz fel illetve ne úgy ahogy eddig. Pl. Nem aludni mész meg gta-zni, hanem lazulni. Az eredmény ugyanaz, számukra a jelentés egész más. Osztálytársaim közül saját bevallásuk szerint is én változtam a legkevesebbet, mert én akkor is tudtam ki vagyok ma is tudom, és én voltam, de mégse, mert a számukra probulémás dolgokat nem, vagy csak kevéssé hangoztattam, de figyeltem és úgy válaszoltam amiben nem találtak kivetnivalót.


Röviden alkalmazkodtam.


Amúgy meg minek kérdezel, ha eszed ágában sincsen bármit tenni? Nem értem. :)

2014. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jah mégvalami. Az emberek nem fogadnak el, mert félnek nem értik ha valaki más. Hogy elfogadjanak arra okot is kell szolgáltatni. Persze lehet hogy idővel elfogadnak de sok keserűséget megspórolsz magadnak út közben. Lehet ez furcsán hangzik, de nagyon igaz. Nekem sok haverom van, bár folyamatosan cserélődnek többnyire szeretnek, munkám során rengeteg a cégnek sok pénzt hozó kapcsolatot építettem, szal tapasztalatból mondom, hogy igazat beszélek.
2014. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi.. :D
2014. jan. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!