Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol van ez az erzesem?

Mitol van ez az erzesem?

Figyelt kérdés
Ma voltam a csodak palotajaban. Lattam egy kislanyt, az egyik jateknal, ahol gombolat kellett megnyomni, ami korul pirosan kezdett el vilagitani. Volt olyan gomb, amit alig ert el, de addig ugrott, amig elerte. 1 gombot egyaltalan nem ert el, akkor mindig odamentem es megnyomtam a felso gombot. Ez kb. 10-szer volt, a kislany mindig megkoszonte. A lany nagyon aranyos volt. Ne ertsetek felre, nem szerelmes lettem, vagy nem vonzonak tartom. De elfogott valami olyan erzes, hogy barcsak torodhetnek vele, vigyazhatnek ra, mintha a gyerekem lenne. En 15 eves, kisse szeretethianyos fiu vagyok. Mitol lehet ez az erzes?

2014. jan. 25. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A lany 3-4 eves lehetett.
2014. jan. 25. 18:15
 2/4 anonim válasza:
igazán jó ember lehetsz, főleg fiú létedre h ilyen érzéseid vannak :) igazából nem tudom miért de én is gyakran érzek így a 4 éves hugommal kapcsolatban, bár én tényleg gondoskodom róla 14/l
2014. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Evolúciós örökség, hogy a kicsi fajtársakat gondoznunk kell, egyrészt nekik van egy ilyen stratégiájuk, hogy védtelenek, őszinték, ártatlanok, eredendően jók, felnéznek az idősebbekre. Másrészt a külső megjelenésükben is beindítanak idősebb fajtársaikban gondozási hajlamot, mert aranyosak (nem pedofil értelemben), távol ülő szemek, érdeklődő tekintet, aránytalan testfelépítés, stb. Szóval egy evolúciósan beépített mechanizmus indult be benne. Ez jó pont a lányoknál, mivel bennük általában az utódgondozási hajlam erősebb és ebből kifolyólag jobban szeretik a törődő, gondoskodó férfiakat, mivel azt látják bennük, hogy az ő jövőbeni genetikai reprodukciójukat (gyereküket) jól fogja az illető gondozni.
2014. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tenyleg olyan artatlan es oszinte volt. Remelem, hogy kb. 10 ev mulva nekem is lesz egy gyerekem, akirol gondoskodhatok :)
2014. jan. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!