Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8-9 éves kislánynak szavalóver...

8-9 éves kislánynak szavalóversenyre inkább prózát?

Figyelt kérdés

szavalóversenyre keresek egy 8-9 éves kislánynak (lágy, vékony hanggal)prózát.

igyekszem olyat keresni ami nem túl elcsépelt. :)



2014. jan. 26. 19:35
 1/8 Málna. válasza:
Keress egy hosszabb Örkény egypercest :-) pl: ballada a költészet hatalmáról.
2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem ez eléggé komoly neki :), de köszönöm :)
2014. jan. 26. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire elcsépelt (nem voltam még szavalóversenyen) esetleg Janikovszky Éva valamelyik művéből egy részlet? Kire ütött ez a gyerek? például.
2014. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

épp azt adtuk elő az egyik ünnepségen tavaly ( ő volt az egyik főszereplő) :)

valamilyen kis aranyos, kedves mesécskére lenne szükszég, mert tenyleg olyan kis vékony hangocskája van :)


elcsépelt: amit a zsűri meghallgatott már 50X és szinte fejből tudja :) pl szinte az összes romhányi es stb :)

2014. jan. 26. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én próbálnék vmi ismeretlenebb népmesét keresni. Vagy Lázár Ervint, ha az nem túl lerágott csont.
2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lágy vékony hanggal, 8-9 éves kislánynak prózában csakis mesét, leginkább Andersentől A kis gyufaáruslány c. mesét.
2014. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szavalóversenyre prózát??? Akkor az prózamondó verseny! Szavalóversenyen verset szoktak mondani, prózát a prózamondón mondanak!
2014. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Nálunk egyben volt a szavaló- és a prózamondó, de mindenki csak szavalóként emlegette, mert nem akarta senki sem kimondani, hogy szavaló- és prózamondó :).
2014. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!