Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek nincsenek jó tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Magamról van szó.

Nagyon introvertált vagyok, egy barátom sincs. Általában: a társasági élet teljes hiánya jellemez, nem tudok komoly kapcsolatokat kialakítani.

Beteges vagyok és ügyetlen. Soha, egyetlen sportban vagy kézügyességet igénylő tevékenységben sem voltam jó, pedig sok mindent kipróbáltam. Ráadásul állandóan egészségügyi gondjaim vannak, és nagyon gyakran leszek beteg.

Előnytelen a külsőm, főleg az arcom. Nem egy tényezőnek köszönhetően, hanem soknak összesen. Ráadásul a bőröm is csúnya, renget bőrhibám van.

Nem vagyok túl okos. Bár átlag feletti intelligenciával rendelkezem, de néha valahogy cserbenhagy az agyam - olyan alap dolgokat nem tudok, ami másoknak könnyedén megy.

Bár ez nem az én tulajdonságaim egyiket, nincs szerencsém. Szinte soha.


Ezeknek köszönhetően sem pénzem, sem barátaim, sem semmi reményem nincs, hogy bármi változzon.


2014. jan. 28. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ. :) Össze kellene szedned magad, és a pozitív tulajdonságaidat is így kielemezni, ahogy a negatívakat. :) A külsődön meg mindig lehet változtatni. Ha meg kissé ügyetlen vagy, az meg lehet aranyos is. :) Én mindig ügyetlenkedek, mellé öntöm az üdítőt, meg ilyenek. :D Ilyenkor ahelyett, hogy letargikus állapotba kerülnék, nevetek egyet, a barátom meg megjegyzi, hogy hoztam a formámat ismét, hogy szereti, hogy ilyen kis ügyetlenkedős vagyok, mert aranyos. :) Látod? Minden csak nézőpont kérdése! :)
2014. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van legalább egy jó tulajdonsága.


Neked, is le is irtad magadról, csak nem vetted észre:

"átlag feletti intelligenciával rendelkezem". :) Ne nézd ilyen sötéten a dolgokat. És kiváncsi is vagy, (mert kiirtad a kérdést) ez is jó tulajdonság... :)

2014. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!