Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jutottam el erre a szintre?

Yádenyúl kérdése:

Miért jutottam el erre a szintre?

Figyelt kérdés
annyira meg gyűlöltem a nőket, hogy elcsodálkozok magamon, egy kis pozitív töltetem nincs feléjük, levegőnek nézem őket... ha látnék egy haldokló nőt, egy cseppetsem tudnám sajnálni! nem nézem ember számba őket! sokat csalódtam, és a mai lányok késztínű, és álszent viselkedésüktől felfordul a gyomrom. nekik a szex, tabu, holott sokkal többet csinálják mint a fériak, SOKKAL többet, nem ellentmondásos ez?! Egoisták, válogatósak, hisztisek, a rosszabbik eset, hogy férfinek képzelik magukat, nő köntösbe bújva, aki arra csap le, hogy valakit bepapucsoztasson! nem tudok kapcsolatot létesíteni egy nővel sem, mert annyira eltorzultak, ez egész annyira bonyolult lett! velem van hiba? jogosan utálom őket? van itt valaki, aki szintén így érez? félre értés ne essék, nem a csalotottságomban, mérgemben tombolom magam, sőt nagyon is higgatt vagyok. gyűlölöm őket ez van, kivéve anyámat. tehát jogosan gyülőlöm őket? vagy velem van hiba? normális válaszokat ha lehet! köszönöm! lányok kínéljenek.
2014. jan. 31. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nő létemre azt mondom, hogy megértelek. Nagyon eldurvult az emberiség. Én már 40 vagyok és nem szeretnék a mai világban huszonéves lenni.
2014. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a nőket csak eléggé csalódott vagyok ezen a téren mostanság
2014. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha selejteket választasz, és selejtek között mozgolódsz akkor miért csodálkozol ha bemocskolódsz?
2014. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz a mai világban, főleg férfinek lenni, a nők azzal érverlnek, hogy ő rájuk vár a fájdalmas szülés, a mestruáció, de többet már nem tudnak ellenben felhozni. egy: én örülnék ha szülhernék, valamelyik alfahím felcsinálna és nem ro*adnék meg öregkoromra egyedül, férfiként még szülni sem tudok, pedigminden álmom egy gyerek! és nagyom úgy néz ki hogy ebbe a romlott társadalombab nem is lessz senkim. övék a világ, úgy játszanak a férfiakkal, ahogy akarnak, minden az ölükbe hullik, semmit sem kell csinálniuk érte. vissza élnek vele, külsőre mennek, az agyagiak is sokat számít náluk. és gyorsan túlépnek minden csalódottságon, a sex feledteti a magányt, és a sok bók, az érdeklődés, jezdeményetés stb, őszintén... nekünk férfiaknak egy csalódás után ki vigasztal? ha mi nem kezdeményezünk a kutya se szól hozzánk, nem fordulnak meg uténnuk a nők, nem mosolyognak ránt, és leszólítjuk őket, még ők néznek hülye bunkónak minket! elegem van, az igazságtalanságból!
2014. jan. 31. 01:19
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ha selejteket választasz, és selejtek között

mozgolódsz akkor miért csodálkozol ha

bemocskolódsz?"

pontosan erről van szó! igen, ez a női logika.

2014. jan. 31. 01:26
 6/17 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező: nem minden nőt ismersz.

Van olyan nő, aki a férfiakat gyűlöli. Közben kiderült, hogy vele volt baj, mert csak a macsókhoz ment. Az ilyen ember, ne csodálkozzon.

Nálad is, hasonló a gond: ha csak a r.bikre figyelsz, akkor nem csoda, ha ezt látod. Vannak normális nők is a világon. Ajánlom neked, hogy menj el egy kulturális rendezvényre (nem a Sziget és társaira gondolok) és ott próbálkozz beszélni, egy - két nővel. Hidd el, másképp fogod látni.

2014. jan. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A sok negatív tapasztalat szerintem vonzza a többit...

Gyanítom, hogy ha egy rendes nő kerülne eléd, fel sem tűnne az előítéleteid miatt.

Nem lehet, és nem is szabad ennyire általánosítani.

Az olyan nőket, akikről írtál, én is rühellem, mert csak rontják a nők megítélését, és aztán az lesz az eredménye, hogy valaki, úgy mint most te is, így fog vélekedni a nőkről!

Amúgy nő vagyok, és én meg anno a férfiakról mondhattam volna hasonlóan szép dolgokat, mint, amiket te a nőkről írtál. :) De úgy voltam vele, hogy ha ismerek 1-2 rendes férfit (barát, rokon), akkor nem szabad elítélnem a férfi nemet, csak mert nem volt szerencsém velük. Szóval a sok balfék miatt még nem ítéltem el az összes férfit! Jól is tettem, mert a jelenlegi párom nagyon rendes. :)

2014. jan. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nem tudom, hogy nézel ki, semmit nem tudok rólad, de amit, és ahogy írsz, garantáltan nagy ívben kerülnélek el.

Nem csodálom, hogy nem tudsz kapcsolatot létesíteni.

Keress fel egy pszichológust!


"sokkal többet csinálják mint a férfiak, SOKKAL többet"

És ha szabad kérdeznem kivel? Marslakókkal? Mert ha nem leszbik, akkor minden egyes aktusra jut egy nő és egy férfi.

2014. jan. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A hiba egyértelmüen BENNED van. Aki ennyire önsajnálatba esett, primitiv valaki, az ne csodálkozzon, ha senkinek sem kell.

Ha értelmezni tudnád, amit írsz, akkor egyértelmüen észrevennéd, hogy NEKED nem jó semmi, egyetlen kapcsolatban sem akarsz adni, csak szexet szeretnél.


Az meg, hogy a nök többet szexelnek, mint a férfiak, matematikailag is lehetetlen!


Szánalmas alak vagy!


30/F

2014. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
tudod az a legnagyobb baj,hogy te is egy 1 általánosító kis fasztarisznya vagy,csak mert nincs sikered a nőknél,bár ahogy leírtad..ezt végképp nem csodálom hallod.gyűlölközz csak.Ez való neked.
2014. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!