Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mit jelképez a tetoválásod?

Neked mit jelképez a tetoválásod?

Figyelt kérdés
Feltéve, ha van! :D
2014. febr. 4. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Emlékeztet hogy ne mindig a könnyebb utat válasszam, és egyúttal 18 éves önmagamra.
2014. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aki gondolja mellékelhet fotót is! :)
2014. febr. 4. 20:04
 3/15 anonim ***** válasza:

én az elsőtől szívesen látnék fotót!:)


Nekem egy tappancs van, az állatok iránti szeretetet jelképezi.

2014. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, te is linkelhetsz róla :)
2014. febr. 4. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyszer egy társaságban beszélgetés közben szóba került, hogy milyen jó volna, ha nekem is lehetne egyszer egy kis házikóm, ami csak az enyém. Tudjátok olyan kis aranyos kulapintyó"-féle. Akkor gyorsan elhatároztam, hogy feltetováltatom ezt a házikónevet, hogy el ne felejtsem. A "punnyadt fickó" viszont még abból az id ő b ő l származik, amikor még nem voltam ilyen zorkó és eléggé le voltam lakva karilag is. Akkor határoztam el, hogy magamra varratom ezt a feliratot, annak érdekében, hogy mindig emlékezzek rá és ezáltal jobban ösztönözzön edzés közben.


[link]


Éhes jabba: Nagyon szeretem a hasamat, imádok jókat zabálni. A Jabba a hatalmas étvágyamra és az óriás termetemre utal.


Lator: Előfordul, hogy bűnös dolgokat teszek és olyankor elragadtatom magam.


ET: Olyan aranyos, kedves kis lény. Sajnos az én ujjam nem világít, de nagyon szeretnék hasonlítani rá.


Star Wars: A kedvenc filmem. F ő leg a Darth Vader tetszik, ő nagyon zorall csávó.


Zorall Killer: Ezt az ellenfeleim megfélemlítésére tetováltattam magamra, hogyha harc közben látják, mindig tudják kivel állnak szemben.


[link]


:D

2014. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Áh utolsó ez nagyon nagy :D
2014. febr. 4. 20:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, remélem nem baj, ha írok.

Vállamra szeretnék, négy darab láb és egy farkinca nyomot, egy patkány nyomát, ahogy a vállamon ül. Nem kell semmit megfejteni, nagyon szeretem a patkányokat, és szeretném, ha egyszer látható formában is megjelenne a "nyom", amit bennem hagyott ez a faj, és egyelőre egy konkrét háziállat -mert még szeretnék tartani patkányt :) .

Valami ilyesmit képzeltem el: [link]

2014. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ez az enyém, meg a kis drágám:)


[link]

2014. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Harkonnen, és a "ratyi vagyok" felirat a két kis csákókával az mit jelképez nálad? :)
2014. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ááá, a Tatoo magazinban volt a csóka! Pont úgy néz ki, mintha - amikor belövi magát - a haverjai random rávarrnának valami baromságot kitolásból! Mert ilyen állat nem létezik!

:D

2014. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!