Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a szerelemhez...

Mi lehet ez a szerelemhez hasonlo erzes?

Figyelt kérdés

Szoval ugy 11 eves korom ota, miota elkezdtem kamaszodni a szerelem tunetei erzem idosebb noknel ( enis lany vagyok), testi vonzalom nelkul, de minden mas ott van. Voltak ismerosok, tanarok...Azt vettem eszre, hogy akikkel sokat talalkoztam azoknal elmult, de van egy no, o az elso nala 4 eve tart, mert vele alig beszelek/tzalalkozok es mellette most van 2. De neha az utcan is latok valami szimpatikus not aki idosebb es maris ara gondolok, hogy ot is elfogadnam ilyen lelki tarsnak vagy nem is tudom minek nevezzem oket... Meg, hogy mar ott akarok tartani ahol ok, szereto ferjjel es csaladdal. A fiuk... Megnezem ha helyes es testileg vonzanak, de erzelem az nem nagyon van...ha van is meg se kozeliti a szerelmet. Mi lehet velem? Kamaszkori hulyeseg vagy mi? 15L

Beszeltem olyanokkal akik ilyen helyzetbe vannak, de nem tudjak mi ez..


2014. febr. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy anyakomplexusod van, vagy valami hasonló? Amiket leírtál nem egészen a szerelem jelei.
2014. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rajongás, hisz te magad is mondtad, hogy ott akarsz tartani, ahol ők, stb. Természetes dolog az ilyesmi a te korodban, most alakul ki benned a nőiség fogalma, keresed a környezetedben a biztos pontokat, példaképeket, nincs ebben semmi rossz, idővel úgyis kinövöd.
2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, Emiatt ne idegeskedj, mert semmi komoly. Szerintem is csak hasonlítani szeretnél rájuk. Lehet, hogy lelkileg későn érő típus vagy és még nem mindent úgy látsz ahogy egyesek, de ez nem baj. Majd elmúlik. A fiúkkal pedig idő kell, hogy érzelmi kapcsolat alakuljon ki.
2014. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!