Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti még nem unjátok hogy...

Ti még nem unjátok hogy mindenhonnan a celebek folynak? Akárhova kapcsolok csak őket nyomatják. Érdekel ez még valakit? Vagy csak ezt én unom? Sok felsztárolt paprikajancsik akik egy nagy nullák! Hányingerem van már tőlük!

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
DETTÓ a nép butítása...csak ne foglalkozz a országgal a kapcsolataiddal a világgal...butítás...ez a cél...meg a pénz ..üzlet...reklámok.ami megint a pénzről szól és így tovább és így tovább..pénz beszél kutya ugat...üzlet ez..mindnekinek a hülyének is aki részt vesz benne...a nézőnek is aki nem...
2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem nézek tévét, nem olvasok újságot. Csak valami konkrét témával foglalkozó lapokot (pl. töri). És így nem zavar. :) Ajánlom másnak is.
2014. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy az ostoba "aranyköpéseiket" ordítozzák egész nap az iskolában. Én úgy gondolom, hogy néhány nem csak általános illetve közép iskolába nem való, de a televízióba se.
2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Van egy ötletem: kapcsold ki a tv-t. És fordulj valami intelligensebb információforráshoz. Mindjárt nem fognak mindenhonnan a celebek folyni. Még a nevükről sem fogsz hallani/olvasni.
2014. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2009 szeptemberében elkezdtem a főiskolát, média szakon tanultam. 2009 novemberében végleg kikapcsoltam a tévét és azóta már csak modern szobadíszként funkcionál. Szerintem ezzel mindent elmondtam. A tanárok felvilágosítottak, a legapróbb részletekbe is bevezettek, továbbá, tanultunk meggyőző kommunikációt, manipulációt, stb. Hányingerem lett az egésztől. Szín jelessel diplomáztam, szóval nem lehet mondani, hogy félreértelmeztem dolgokat, vagy beleláttam olyanokat, amik ott sem voltak. Ezek tények. Rádiót, tévézést és írást tanultam. Kamera előtt úgy mozogtam, mintha otthon lennék, az évfolyam legjobb riportere voltam, az írásaim miatt még kitüntetést is kaptam. Ezeket csak azért mondom el, hogy lásd, előttem valóban nagy jövő állt a média területén. Közel perfekt az angolom, már a suli alatt kaptam állásajánlatokat. Mégsem mentem el sosem dolgozni a médiába. :) Ingyen szerkesztek egy kis községi lapot, amit olyan dolgokkal töltök meg, amik felnyitják az emberek szemét. Mellette tanulok, másoddiplomázom. :) Mindezt azért írtam le, hogy lásd, a tévé az egyik-, ha nem a legveszélyesebb népbutító eszköz. Én feladtam az álmaimat, miután belekóstoltam, hogy "mire képeznek ki". Mellesleg piszok nehéz "tudomány" nagyon "ott kell lenni a szeren", de mindezek ellenére gusztustalan...
2014. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!