Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú?

Mit tegyek ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam, de nem merem megkérdezni, hogy ő érez-e irántam valamit. 13/L

2014. febr. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Vágd el a torkát, aztán borulj le háttal a falnak. Eközben zokogva mondd, h "Pedig én szerettelek...!" Majd üvölts, hogy ÁÁÁÁÁÁ!
2014. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ha ő is szívesen beszélget veled, keresi a társaságod, te jó érzed magad vele és fordítva is így van, akkor tetszhetsz neki.
2014. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj az osztálytárssal, hogy, ha nem érzi ugyan azt, mint te akk még egy évig elég nehéz lesz vele osztálykiránduláson meg ilyeneket úgy egy levegőt szivni vele ahogy régen, de ha mondjuk jó fej a srác nem viszi az egészet annyira túlzásba és maradhattok barátok, úgy, hogy ne érezd magad a közelében bunkónak, akk elmegy, de igy az ilyesmi "szerelmekről" beszélünk, általában nem tartanak túl sokat, amúgy, ha csak tetszik (belsőleg vonzódsz hozzá) akk nem túl jó de ha belsőleg is vonzódsz, hajrá, végülis nem veszithetsz
2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Am az külsőleg akart lenni, csak rosszul irtam :D
2014. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérdezd meg, ha nem akarod. Te viszont meg akarod, hisz ezért írtad ki a kérdést. Tehát akarni akarod, már csak valami motiváló kéne... Öhhmmm.... Na, oké. Szerintem először még ne kérdezd meg, adj neki jeleket! Pl.: szemkontaktus, sok beszélgetés, közelség, törődj vele többet, mint mással. És a neten vannak jelek, hogy tetszel-e neki. Ha szerinted igen, mindenképp mondd el neki. Ha szerinted nem, akkor is megér egy próbát. Viszont van egy szabály, miszerint osztálytárssal inkább ne... Úgyhogy ha szerelmes vagy, jobban megéri. Azon kívül az is jó lenne, ha lassan ballagnátok. Mert egy idő után megunnátok egymást..
2014. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!