Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha a gls...

Mi történik akkor ha a gls hozza a csomagot és nem vagyok itthol?

Figyelt kérdés
Mert olvastam olyat hogy 3x mepróbálja! De ekkor nem változik a szállítási költség? Mert 1690 et fizetnék a szállításért! Ha nem leszek itthol akkor drágul a szállítási költésg?
2014. febr. 16. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint csak kétszer, utána felárért próbálkozik újra. Mondjuk felmerül a kérdés, hogy mért rendelsz csomagot oda, ahol biztosan tudod, hogy nem leszel. Akkor inkáb a főnökkel kell ledumálni, hogy a melóhelyre vihesse.
2014. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Suliban vagyok és csak délben érek haza!
2014. febr. 16. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzánk pl. mindig közel azonos időben érkezik a futár, nem percre pontosan persze, hanem olyan egy-másfél órás intervallumban.

Ha most nem leszel otthon, amikor jön, akkor lehet, legközelebb is pont akkor jön, amikor suliban vagy, meg azután is.

Úgy kell megoldani, hogy vagy olyan valaki címére rendeled, aki otthon van ilyenkor, vagy valaki nálatok legyen otthon. Esetleg lehet telefonálni ahonnan rendeltél, hogy délutáni kiszállítást kérsz, nem tudom, azt meg lehet-e oldani, de elképzelhető.

2014. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!