Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok "Rachel"-ről?...

Ti mit gondoltok "Rachel"-ről? (Jakab Ráhel)

Figyelt kérdés

Róla lenne szó..mostanság eléggé felkapott lett:


[link]



2014. febr. 16. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Kép alapján nagyon szép lány, de csak annyi gond van vele hogy mint látom, annyira igyekezik ő is hogy mondjam.. ilyen "swag" lenni. Nem értem ebben, mi a jó ebben a mai fiataloknál, de el kell ismerni hogy Gyönyörű netceleb lányka. :)
2014. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nos igen, azt gondolná az ember, hogy 18 alatt van létjogosultsága ennek a swag yolo életmódnak, de nem...afelett is nagyon szépen működik a dolog. de ez csak befogadás képessége...nyilván ő is sokkal komolyabb dolgokkal is tudna foglalkozni, csak nincs rá igény.
2014. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nóra:) ***** válasza:
18%
Rachel 13 éves. Szerintem nem olyan, mint a többi "netceleb". Jó, nála is van ez a csűcsörítés, mellkitolás, de körübelül ennyi. Imádja az anyukáját, önálló, és nem annyi az álma hogy modell akar lenni. Komoly tervei vannak az egyetemre. Orvos akar lenni. Kedves, és nagyon erős! Bulimiás, anorexiás volt, kórházban volt nagyon sokáig, de nézd, felépül! Érdemes nézni a Facebookját (Jabak Rachel (Rálehel))', az ask.fm-ét (valami Rachellll) és az Instagramját (jrachel_) Ne ítéljetek így!
2014. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem az ask-ját de szerintem rohadt beképzelt...
2014. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Osztálytársa vagyok , eléggé szar élete lehet vagy nem tom de az egoja és az önimádata mellett én nem nagyon látok benne semmi mást . Alig jár be suliba ha egyik nap is bejön akkor a 4. óra után elmegy vagy hamarabb . Amikor meg suliban van állandóan magát fotózza a telójával .A szülei elkényeztetik ( és hát mivel anyuci apuci hozza a zsét ő csak szórakozik és leszarja az életet , csak mi lesz ha ők nem lesznek?) Utolsó előttinek üzenem hogy hát nem nagyon akarhat orvos lenni mert majdnem mindenből bukásra áll /:


Bocsi ha hülyén fogalmaztam betegen nehéz jól összeszedni a gondolataimat .

2014. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
11evesen vesztette el a szuzesseget:)
2014. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5. vagyok nekem még dicsekedett is vele hogy elvesztette o.O
2015. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
2015. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Nekem bejön...
2016. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%

Ennyit ér a nagy netcelebség olyan drogos lett mint egy ház ... még hogy ő orvosira megy szerintem évek óta semmit nem csinál csak otthon ül vagy csapódik egyik rossz társaságból a másikba és belövi magát. Lehet én vagyok a rossz ember de én nem tudom sajnálni mert szerintem minden ember a saját sorsának kovácsa előnyt is tudott volna profitálni az ismertségből ő még sem élt vele tipikusan az a példa mikor a gyerek már nem tudja mire költse a szülei pénzét nem tudja mit csináljon már jómódjában és itt köt ki ..

Sajnálatos

2019. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!