Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az öszhangot magammal?

Figyelt kérdés

Az utobbi időben szokatlan módon hamar lehangolodok, nem vagyok valami optimista és ez sok területen kihat az életemben. Hétközben kb semmi szabadídőm nincs az iskola, a tanulás meg a különböző tevékenységek miatt. A hétvégéimet általában haszontalan dolgokra pazarlom. Le szeretnék fogyni, de legalább hetente 1-szer bezabálok, pedig normálisan étkezek, nem éheztetem magam. Ez a zabálás 2 napot is tarthat és úgy vettem észre, hogy így próbálom feldobni a hangulatom, pedig ezzel csak rosszat teszek magamnak és az önértékelésemet is lekicsinyitem.


Bármilyen segítő válasznak örvendenék.

15\L



2014. febr. 16. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy az ilyen "zabálások" után dühös vagy magadra, és rosszabbul érzed magad lelkileg (és fizikailag is), mint előtte, hogy már megint gyenge voltál. Amikor tele akarod magad tömni kajával, gondolj arra, hogy milyen büszke leszel rá, ha megállod, és nem teszed.

Ne az étkezés legyen az örömforrásod. Inkább hallgass zenét, olvass, kirándulj. Lelkileg kellene feltöltened magad, és megtalálni azt, amitől jobb kedvre derülsz. Esetleg sportolhatnál is egy kicsit, mert az visszahat a lélekre is.

2014. febr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!