Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fogszabályzóhoz nincs késő...

A fogszabályzóhoz nincs késő 15 és fél évesen? Mert ha 1 évre kellene hordanom, akkor az tök gáz, ha még 16 évesen is fogszabályzóm van.15/f (többi lent)

Figyelt kérdés
Már régen kellett volna tetetni, de nem akartam, mert féltem a gondolattól, hogy egy olyan fém izé legyen a számban. De mára már rájöttem hogy az kell, mert fontosak a szép fogak. Kicsit félek attól is, hogy ha tetetni akarok, akkor először ki kell húzatni 1 fogam előtte. Vagy esetleg ha esti fogszabályzóm lenne? Bár az annyira nem jó elvileg.

2014. febr. 18. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

30 év felett is lehet tenni. Bármikor gyakorlatilag, mert fogaid folyton mozognak, így formálhatóak. Csak hajrá :)

Igen, nekem gyerek koromban a tejfogaim 80%-át kihúzták, így lett szabályos vonala a fogsoromnak, féltem is sokszor akkoriban, de minthogy gyerek voltam, könnyen átmentem rajta.

Lehet nappali fogszabályzó is. Ha mellette egy picit sminkeled is magad, akkor szexis is lehet :)

2014. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki 16 évesen a fogszabályzó (egyébként valószínű, hogy nem lesz elég egy év, az éjszakai meg már rendes fogakkal nem sokat ér). A mi giminkben is van egy csomó fiú (és persze lány is) akinek fogszabija van, mégse ciki, és nem néznek ki hülyén. Amúgy meg létezik átlátszó is, az fel se tűnik...
2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aurora117 válasza:
nekem 16 évesen tették fel és még 4 fogamat kihúzták. Most 17 vagyok és valószínüleg 18 éves korom után veszik le. Van még kérdésed?
2014. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!