Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hozzunk meg egy nehéz...

Hogyan hozzunk meg egy nehéz döntést?

Figyelt kérdés
A barátommal immár két éve hogy össze költöztünk, de sajnos azóta nincs állásom, viszont s szülővárosomba lenne most .Viszont a párom hallani sem akar a költözésről, egyrészt azért mert neki van egy biztos állása, a másik hogy a szüleit nem akarja elhagyni, bezzeg én ott hagyhattam a családom, na mindegy. Egyrészt megértem hogy nem akarja otthagyni a biztost egy bizonytalannal. De viszont így meg nekem nem jó, és sajnos hosszú távon sem fog működni, már így is adódnak viták és konfliktusok, és sajnos úgy néz ki emiatt szakítás lesz vége. Nem tudom mit tegyek,most van állás lehetőség, de a párommal sem akarok szakítani. Nagyon nehéz a döntés, mit tegyek?
2014. febr. 20. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"sajnos úgy néz ki emiatt szakítás lesz vége... ...Nagyon nehéz a döntés, mit tegyek?"


Remélem nem bántalak meg ezzel, de szerintem Te már tudod: ha annyira mellette akarnál maradni és építeni a közös jövőt, akkor helyben kerestél volna munkát. :)

2014. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam de nem sikerült!
2014. febr. 20. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

"hosszú távon sem fog működni, már így is adódnak viták és konfliktusok, és sajnos úgy néz ki emiatt szakítás lesz vége."


Ez esetben tudod mit kell tenned. Előbb-utóbb mindenképpen eleged lesz abból, hogy te mindent feladtál, emiatt te már 2 éve kiszolgáltatott helyzetben vagy, ő meg éli az életét és még ő b*szogat téged.... Szakíts most, amikor van hova menned, ne várd meg amíg egy vita után ő mondja ki hogy vége, neked meg se munkád, se semmi, még a hazaútra is tőle kellene kölcsönkérned... Menj, éld a saját életedet! Két évig az övét élted, elég a megadásból.

2014. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És annak mi értelme lenne, ha költöznétek, neked lenne munkád neki meg nem! Ugyan ott lennétek mint most, csak nem ő tartana el téged, hanem te őt. Csöbörből gödörbe.
2014. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!