Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki sokszor mélyen a...

Ha valaki sokszor mélyen a szemembe néz, de amikor beszélek hozzá, teljesen átlagosan viselkedik, az mit érezhet/gondolhat?

Figyelt kérdés

A kérdésből lehet, nem jön le, de itt bonyolultabb dologról van szó.

Szóval van valaki, aki ha társaságban beszél, sokszor a szemembe néz. Ha ideges, ha nem. Volt olyan is, hogy mellette álltam és vagy 5 másodpercig a szemembe nézett és mosolygott, minden előzmény nélkül. Olyan is történt már, hogy elment mellettem, én néztem őt és ahogy elment mellettem, végig visszanézett a szemembe és nekiment az egyik haverjának. De egy órán belül többször is megismétlődött ugyan ez. Nem tini fiúról van szó.

Amikor viszont beszélek hozzá, néha úgy tesz, mintha meg se hallaná amit kérdezek, de alapjáraton átlagosan viselkedik. Ezért sem értem. Egyértelmű/félreérthető dolgot még nem mondott, úgy gondolom, nem is fog.

Azért tettem fel a kérdést (lehet, értelmetlennek tartjátok), mert nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Abban biztos vagyok, hogy nem szerelmes belém, hisz' annyira nem ismer. Azt, hogy tetszenék neki sem gondolnám, azt most nem ecsetelném, miért. Akkor?

Ne haragudjatok, ha most ezzel a kérdéssel elvettem az életetekből 3 percet, de ti mit gondolnátok a helyzetről, ha a helyemben lennétek?


2014. febr. 27. 17:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
" Azt, hogy tetszenék neki sem gondolnám, azt most nem ecsetelném, miért." Nem azért, mert csúnya vagyok, mert nem vagyok az, még mielőtt azt gondolná bárki, meg nem is a belső tulajdonságaim miatt. Az mindegy, miért.
2014. febr. 27. 17:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Tetszel neki,meg akar d.ni. Nekem is volt ilyen,pont ilyen. Ennyi.Vagyis ő egy tök üres ember volt. Ez saját tapasztalat.
2014. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan osztálytársam még suliban akihez ha beszéltél, végig a szemed nézte, és fordítva.. Mivel ő is srác volt gondoltam azért mert így fogja fel a beszélgetést, viszont lehet hogy pusztán csak zavarba akar hozni.
2014. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a kihasználós,szemtelen. Első voltam.
2014. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, véleményeket még várok!

A fiatalember művelt és intelligens, még így is megfordulhat a fejében amit írt az 1.?!

2014. febr. 27. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
A megoldást nem tudom, de én kerülném ezt az alakot.
2014. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Érdeklődik irántad, különben nem nézne. Szerintem bejössz neki.
2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kettesben voltál már vele? Első vagyok.
2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ha nem,tehát még nem randizott veled, akkor simán bejössz neki. Tehát akkor nem biztos az első válaszom.
2014. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem voltunk még kettesben.

De tudtommal van barátnője...

2014. febr. 27. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!