Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dohányboltban lehet sztornózni...

Dohányboltban lehet sztornózni az árut?

Figyelt kérdés
Tehát visszacserélhető-e egy termék ha már be lett ütve? :) Köszi!

2014. febr. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még ott vagy a kasszánál akkor általában megoldható, pénztáros hangulatától függ. De 2 nappal később már ne menj vissza cserélgetni. :)
2014. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy ha ott a kasszánál, miután beütötte kb. 2 másodperccel kicserélheti-e (mert rosszul hallottuk egymást és mást kaptam), megteheti-e vagy szabály van rá, hogy nem. :)
2014. febr. 27. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, rengetegszer cseréltettem már így ki, több helyen is.
2014. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy a visszaélések miatt tiltják a személyzetnek. Akkor ezek szerint nem mindenhol vagy így, vagy itt se, csak duma volt. :)
2014. febr. 27. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt már régebben kérdeze itt valaki, mert neki sem volt hajlandó kicserélni, mert hogy nem lehet.. ott is félrehallotta az eladó a dolgot.
2014. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem lehet! Gondoljatok bele, hogy valaki besétál, kér 4 karton Marlborot, az eladó beüti a pénztárba, ami ugye rá van kötve a NAV szervereire és aztán fizetés nélkül kisétál, ott hagyva az árut. Ha ezt nem lehetne sztornózni akkor ezek után is adót kellene fizetnie a boltnak, van sztornó a pénztárgépben!
2014. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. febr. 28. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják nincs sztornó, akkor csúnyán átbsznak. Lusták beütni az új cikket, ennyi. Minden boltnak a saját érdeke a sztornó használata.
2014. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!