Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az Áfonya...

Nektek tetszik az Áfonya (lány) és a Napsugár (lány) név?

Figyelt kérdés
ha nem akkor indokolnád és te hogy neveznéd el a lányod?
2014. febr. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert nem fogják komolyan venni sehol. nekem tetszik az Emma és a Dorina név
2014. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szúrj ki vele ennyire... én Zoénak, Helénának vagy Jázminnak hívnám.
2014. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem mindkét név tetszik, plusz még a Málna is :)
2014. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Akkor már lehetne Ribizli is...


Ha már ennyire kiakarsz bszni a lányoddal.. Lehetne őt Ribi-nek hívni, hát nem szuper ?


Barom kérdező..

2014. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Persze vagy lehetne akár Mandarin, Görögdinnye, Holdfény, Csillagpor, Macskanátha, manapság már mindegy, bárhogy elnevezheti az ember a gyerekét, aztán csodálkozik hogy a gyerek nevet változtat amint tud, addig meg halálra cikizik. Nem tudom hogy nevezném a lányomat, de igazi nevet kapna, nem valami gyümölcsről, meg hasonlókról nevezném el.
2014. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Nekomimi* ***** válasza:

Mindenkinek más név tetszik, ezt el kell fogadni és nem lebarmozni valakit. A Napsugár az aranyos, főleg a beceneve a Sugi, de nem nevezném így el a lányomat. Másnál helyes, de a-a. Az Áfonya pedig... hm, talán inkább macskának adnék ilyen nevet. De hát, ahogy azt már írtam, kinek a pap, kinek a papné. Ha nekem lányom lesz, vagy az Emma vagy az Anna jöhet szóba. Szeretem a rövid neveket. :)


30/N

2014. márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem , fura és alapból nem nevezném el a gyerekem egy gyümölcsről. Nekem a Vanda , Bianka és a Fanni tetszik:)
2014. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Napsugárnak hívnak és nem cikiz senki!!!

Mondjuk ez a második nevem az első Hajnal!

Üdv. R.Hajnal Napsugár :)

2014. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 whiterabbit7 válasza:

Én még kifejezetten gyerek vagyok (12 éves) így elég sokat tudok a csúfolódásról mert nekem is át kellett élnem. Szerintem az Áfonyáért tényleg cikiznék, de Napsugár szerintem szép név...Például ha úgy becézik hogy Napsi. :)

Egyébként nekem a Luca és a Mariann tetszik nagyon, de a Lilla is gyönyörű név.

2014. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!