Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mozgássérült vagyok 18 éves...

Mozgássérült vagyok 18 éves srác kollis vok lábügyileg vannak gondjaim két bottal mek és nem tudom még magam mindig el fogadni olyannak amilyen vagyok! E miatt nem is nagyon járok ki a szobából csak kockulok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? amúgy a mek, vok meg hasonlók milyen nyelven vannak?
2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom magam el fogadni olyannak vagyok és e miatt le írom magam hogy semmit nem érek az életben


A Vok azt jelent vagyok a mek: megyek

2014. márc. 1. 16:49
 3/15 anonim ***** válasza:

továbbra sem tudom mi a kérdés...a vok egy kínai edény a mek meg a kecskét utánzó hangutánzó szó...beszélj kérlek magyar nyelven!


a problémádat se értem, ismerkedj a neten, mozdulj ki, menj pszichológushoz!...kezdj élni!

2014. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vok=vagyok

A kinai fozoedeny pedig wok

2014. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pedig elkell fogadnod magad úgy ahogy vagy,mert a többiek is így fogadnak el.

Ugyanolyan vagy mint bárki más,ne akadályozzon téged ez a probléma,amit akarsz azt így is eltudod érni ha arra törekszel.

úgy hogy fel a fejjel!

2014. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne csak jatssz a gepen hanem programozas weblapkeszites stb ezekből sok-sok pénzt be tudsz szerezni. Es talán a későbbiekben fejlettebb lesz az orvosi technológia
2014. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
vok az nem vagyok, jó dolog a nyelvújítás, de a citrancs, éleny, széneny, bemeneny, forgony se honosodott meg, remélem ez a szócsökevény sem, mert eszméletlen undorító...
2014. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig abból a helyzetből kell kihoznod a legtöbbet, a "full"-t amiben jelenleg vagy.Ha a jelenlegi helyzetből kihoztad a maximumot magadból, utána lehet más magaslatokat meghódítani.

Az önsajnálat, sehová nem fog vinni, csak hátráltat.


Ismerkedj, egy erős, jó barátnő/kedves oldalán szárnyakat, és lábakat kapsz a másik ember által.

Sose azt nézd mit nem lehet, hanem mit nem hódítottál még meg:) Ha valaki végtaghiánnyal futni tud, és nyer maratont is akár, akkor neked, akinek meg vannak a lábai még bármit fogsz tudni csinálni.Érted?

2014. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen értem !!!
2014. márc. 1. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Feladni, önmagát sajnálni mindenki tud, de felemelkedni az aktuális helyzetből, erőből, hitből már kevesen. Legyél te az egyik. Csak a beszédedre kéne még ügyelned:) Mert a kimondott szónak teremtő ereje is van:)


Emberek olyan mélységből és lehetetlen helyzetből kikecmeregtek négykézláb kúszva mászva, akiről lemondtak orvosok, hogy az önmagában csoda, akkor neked akinek "csak" a lábai nem működnek tökéletesen(de fognak, ha hiszel, és lesz akaraterőd, megtanulod a nyelvedet úgy használni ahogy kell, hogy a sorsodat irányítani tudd)akkor Neked ne menne?:D Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

2014. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!