Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kijevben élő kárpátaljai...

Kijevben élő kárpátaljai magyaroknak tanácsok az esetleges háború eseten?

Figyelt kérdés
hírek szerint növelődik a feszűltség. meg éltűk az idéglenes forradalmat s hatalmat. most az oroszoktól tartunk. semmim sincs igy éltem eddig boldogan , most félek, mert már lassan a csöppnyi boldogságokre sem-csak az ételre futja. ha tovább sülyed a helyzet lehet menni kellesz. aztmeg nem akarnám hogy azitt élők Magyarországra szabaduljanak. nehéz nállatok is.
2014. márc. 1. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni, ne hergeld a többi okost ilyenekkel.
2014. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy minden lehetséges módon támogatni fogunk titeket, s szállásokat fogunk biztosítani Magyarországon! Persze itt is nehéz, de ne miattunk aggódj, hanem magatok miatt! Adósságot lehet törleszteni, de embereket nem lehet visszahozni a halálból, s ezt a kormány is jól tudja. Kitartást, én azért reménykedem hogy nem lesz még nagyobb baj!
2014. márc. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Karpataljan egy pofon nem fog elcsattanni, ne izgulj. Az egesz musor a Krimben van, ha meg megis lesz valami akkor johettek, Pinter Sandor felkeszult a fogadasotokra! :) szoval valahogy majd megleszunk!
2014. márc. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen nyelveket tudsz, szerintem politikai/háborús menedéket kérhetsz valamelyik jobb országban is. tluajdonképp inkább szerencséd van, nekem semmilyen kifogásom nincs, hogy menedéket kapjak egy élhetőbb országban.
2014. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lesz háború, akkor lesz atombomba is. Atomvillanásnál két dolgot tehetsz:

- hasra vágod magad és kúszni kezdesz a legközelebbi temető felé

- vagy szembefordulsz vele és jól megnézed mert ilyet a büdös életben nem látsz többé.

2014. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!