Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettetek már angry birds...

Vettetek már angry birds plüssfigurát a tesco akciójában?

Figyelt kérdés

Melyiket vettétek meg, vagy melyiket szeretnétek? Én kinéztem kettőt: a kéket meg a sisakosat. Ez a kettő, amelyik nem néz csúnyán (tudom, attól angry :-))) A koronás meg majdnem ugyanaz, mint a sisakos.

A pontokat szerintem nagyon nehéz összegyűjteni átlagvásárlással úgy, hogy még kupon is kell hozzá. Mégis egyre több van a neten, akik korlátlan számban adnak el 30 db-os, azaz betelt pontgyűjtőfüzeteket. Nekik honnan van ennyi pontjuk? Nem viccelek, több helyen láttam, hogy százas nagyságrendben.


2014. márc. 1. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a tippem, hogy van egy kisboltjuk, és az árukat a tescoban szerzik be. :)
2014. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tényleg! Ez nem is rossz feltevés.
2014. márc. 1. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan akció van, amikor egy termékhez 1 vagy 2 extra pontot is kapsz. Nemrég volt pl. 100 db-os papírzsepi 1 extra ponttal, akciós kávé 2 extra ponttal, stb.

Így símán összejön egy hétvégi bevásárlásnál egy teli füzet.

2014. márc. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaptam extra pontokat, de nem jött még össze. Ti vettetek már? Melyiket?
2014. márc. 2. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen akció ez? Kell 30 pont és adnak egy plüsst?
2014. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kell 30 pont, és adnak 1500-ért egy plüsst. Ha kuponod is van, akkor 1000-ért adnak egy plüsst. Kupont és pontok nélkül 5000 a plüss. De jó nagy plüss, nagy finom tapintású és szép kidolgozású.
2014. márc. 2. 13:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem *kupont, hanem KUPON. Bocsika.
2014. márc. 2. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
A múlthéten láttam a városba valakinek a kezébe olyan plüsst ilyen zöld malac volt>.<
2014. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a sisakos zöld malac nagyon cuki. Meg a kék is. Nekem ők kellenének :)
2014. márc. 2. 13:49
 10/13 A kérdező kommentje:
A sisak nélküli zöld malac meg koronás. Ő is aranyos :) Csak nálunk ő egy picit bandzsa, de láttam már más tescókban rendes szemekkel is, ahol nem kancsal.
2014. márc. 2. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!