Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, ha egy...

Mennyire szánalmas, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
Ma eljött ennek az ideje is nálam.Kifakadt belőlem a folyamatos egyedüllét,az elhagyatottság,magány...az állandó elutasítások.Nem tudom mi segíthetne az öngyilkosság elkerülésében...
2014. márc. 3. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A munka. Az távol tartja az unalmat, a szükséget és a bűnt. Ha a te munkád a tanulás, ez arra is vonatkozik.


Plusz sportolj.

2014. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A sírás nem szánalmas. A szuicid gondolatok elutasítások miatt igen.
2014. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ahogy jólesik.
2014. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Régen én is ilyen voltam, mint te...


Kit is akarok átverni, még mindig ilyen vagyok :'(((

2014. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
mindenki sírhat, ha felnő, akkor is. csak lehetőleg otthon.
2014. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
30%
ha mindennap bőg egy srot a fiú, az szánalmas, ha komoly gondok miatt, az nem... énis gyakran magányos voltam, tényleg gondolkoztam, milenne, ha öngyilkos lennék, de úgy döntöttem, hogy van itt még annyi ember, aki nem bírná ki nélkülem... dolgozz, és keress valami hobbit... hétvégén meg menj el bulizni haverokkal...
2014. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
A sírás nem szégyen. Az önsajnáltatás az igen.
2014. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Nem szánalmas. Ki meri mutatni az érzéseit.
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sírni lehet, sőt kell is, mert arra vannak a könnymirigyek és egy jó kis érzelmes, romantikus filmen mennyit lehet sírni. Na de, hogy öngyilkos gondolatok ? ugyan már ! az életben benne vannak az elutasítások is meg a magány is, különben sem kell állandóan hülyékkel együtt lenni. Való igaz, értelmes elfoglaltságot kell találni, munka, hobbi, mozgás, élvezni mindazt, amit ad az élet (persze csak úgy, hogy se másnak, se magunknak kárt ne okozzunk).
2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!