Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A minap próbáltam ki kíváncsis...

A minap próbáltam ki kíváncsiságból az omegle.com "cset" opcióját. Mi a véleményetek róla? Nyugtassatok már meg, hogy nincs igazam.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de nekem az jött le, hogy tele van szexuálisan túlfűtött egyénekkel, akik mindenáron az ember nemét, korát akarják megtudakolni. Legalábbis ezzel kezdik. Több mint tíz nekifutás után is alig akadt egy normális személy. Én ezeket vettem észre:

-Aki rögtön a nemed, és korod után érdeklődik, az egy a túlfűtöttek közül. Neki nem érdemes valós adatokat közölni. Kivéve persze, ha nők vagyunk, és szórakozni szeretnénk. Az ilyenek általában hamar lelépnek, ha trollkodsz velük, vagy nem adod meg az adataidat. Megértem. Na de hogy nem tudják definiálni az ent asszony jelentését...


Stranger: hello

Stranger: nemed?

You: ent asszony

Stranger: mi,

Stranger: ?

You: ent asszony

Stranger: mi van?

You: mondom, h ent asszony

Stranger: mi az hogy ent asszony?

You: ent, mint faj, asszony, mint nem

Stranger: korod?

You: nem igazán emlékszem, tudod, mi entek nem években mérjük az időt

Itt kilépett. Pedig már írtam az ent, és az mberi időszámítás közötti különbségek felfoghatatlanságát.


-Akik várják a válaszod. Itt két típussal találkoztam:

a)Fiatal srác,vagy csaj, aki valami más tevékenység mellett lépett be. Lassú reakcióidő (facebook, vagy más)és rengeteg XDD LOL XDLOL jellemzi.

b)Aki megvárja, hogy a másik kezdeményezzen. Majd a válasz értelmességétől függően válaszol, vagy lelép. Ha válaszol, akkor vsz kötetlenebb lesz a beszélgetés.


Végeredményben, az általam ismert beszélgetések alapján kijelenthetem, hogy az emberek nagyon kevés része csetel úgy, hogy nem csinál mást közben. Még kevesebb része szekszualitásmentes. Nagyon kevés az esélye tehát annak, hogy unaloműzés, vagy esetleg egy álmatlan éjszaka alatt jelenlévő elálmosodási szándék céljából történő, a "kapcsolatteremtés" ezen formája alatt hasonló szándékú emberi lényekkel fussunk össze.


2014. márc. 8. 03:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kb pont ezen problémák miatt kerülöm az összes chatoldalt.
2014. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Ilyen a cset. Csak akkor nem tűnik normálisnak ha két személy valóságban való találkozásához hasonítod. De nem az. Az omegle kb szexcset volt évekig, nyilván nem kopott ez még ki most sem. Ezzel a céllal mennek fel az emberek. Amúgy meg egy beszélgetés miért ne indulhatna azzal hogy megpróbálod megtudni hány éves a másik és fiú e vagy lány? Nyilván nem ugyanazokat mondod egy 12 éves fiúnak mint egy 55 éves nőnek.
2014. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak idegen nyelv gyakorlására használom az omeglét, és én is hasonló típusokat figyeltem meg, mint te :D
2014. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van...elég idegesítő,de volt,hogy találtam normális embereket is akikkel beszéltem anélkül,hogy tudjam hány évesek,milyen neműek.
2014. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz! én egyetlen egyszer találkoztam egy "normális" emberrel. :D szerepjátékot folytattunk, és omegle házasságot kötöttünk. egy élmény volt vele chatelni minden hülyeséget összehordott; ilyen volt két troll találkozása. de igaz, a többség pedopapa.
2014. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont az anonimitáson van a hangsúly. Nem számít, hogy ki melyen nemű, hány éves, mert mindenki emberből van. És csak a formalitásokat nélkülözve lehet egy jót kötetlenül beszélgetni (szerintem).
2014. márc. 8. 17:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, nem bírom tovább, ideje lánynak hazudni magam

Stranger: Szia

Stranger: Fiu

You: szia

You: kérded, vagy mondod?

Stranger: Mondom

Stranger: Te?

You: ha azt mondom, én is, kilépsz?

You: mert volt már példa rá

You: van egy pár pedomaci

Stranger: Mivagy?

You: fiú

Stranger has disconnected.

2014. márc. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!