Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az aki a valosago...

Milyen ember az aki a valosagot elferditi es ellenkezoleg tunteti fel elotted?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akinek nagyon sokat segitettem es most egy evvel kesobb nem hogy letagadja, hanem azt probalja mondani hogy rossz ember vagyok nem segitettem neki, sot masok elott is ezt allitja be, s ha beolvasok neki akkor agressziv lesz es fenyeget hogy megver, nem beszelek vele tobbet, de sajnos ismer engem es tud nekem artani es zsarolni, mit tegyek? Sokszor ugy viselkedik mint egy cgany pedig nem az, mert feher boru!

2014. márc. 9. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szép barátaid vannak.
2014. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, nekem a volt lakótársam volt ilyen, igaz ő lány volt. Sokszor segítettem rajta, anyagilag, emberileg is. Aztán hálátlan lett, letagadja a dolgokat, fenyeget és meg akar verni engem, és mindezt igazából csak azért, mert meg mertem neki írni az igazságot, hogy mindenkit csak kihasznál folyton. :S Nem igazán lehet mit tenni az ilyenekkel, mert ezek már nem fognak sosem megváltozni, csak egyre mélyebbre süllyednek emberileg, erkölcsileg és érzelmileg egyaránt. :S Próbálj meg nem foglalkozni vele, bár ő magában tudja, hogy neked van több igazad, de nemigen fogja neked ezt sosem bevallani, mert gonosz és nem egyenes ember, és csak a látszatra ad. :S
2014. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez velem is megtörtént és nagyon nehezen tudom ezt megemészteni. Azért tagad mindent, hogy azután ne legyenek kötelességei veled szemben.
2014. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lassan kezdem ertekelni a kozepkori kinzasokat a gonoszokkal szemben...
2014. márc. 10. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, valóban rend lenne itt 2 hét alatt, ha bevezetnék, hogy a tolvajnak kézlevágás, a hazudozónak meg nyelvkivágás járna büntetésül... :D
2014. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!