Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek 10...

Mit vegyek a férjemnek 10 éves házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekem kellene tudni a legjobban, de 10 év alatt már teljesen kifogytam az ötletekből.


Számítógéppel dolgozik és azt is szereti, plusz az autókat, plusz a F1-et, mást nem.


Ezekkel az a baj, hogy elég drága ajándékokat lehet csak venni ezekkel kapcsolatban és nem szoktunk sokat költeni ilyesmire.


Köszönöm a rendes válaszokat előre is.


2014. márc. 10. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimozdulni nem szeret, úgyhogy kirándulás, mozi, tánc ilyesmi nem jön szóba sajnos.
2014. márc. 10. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a max amit rászánsz?

Gyerek van-e,ha van,akkor lehet-e rábizni valakire?

2014. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

10.000 ft a maximum.


2 nagy gyerek van (14 évesek), van kire hagyni őket, ha úgy alakul.

2014. márc. 10. 14:14
 4/6 anonim válasza:
0%
Mindin sajnálom az ILYESMI kérdésfeltevőket...Komolyan nincs a közelükben senki aki a MAGÁNÜGYÜKBEN tudna tanácsot adni ha bizonytalanok?!
2014. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szüleim nem élenek, anyósom nem tud titkot tartani és nem vagyok az a barátkozós tipus, haverjaim vannak, de barátaim nincsenek. Szóval sajnálhatsz.
2014. márc. 10. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Távirányítós autó (na nem a vezetékes gagyi,10 alatt már egész jókat lehet kapni)

Vagy távirányitós repülő.

És nem nevetni,35 a férjem,és van neki mindkettő,órákat eljátszik velük.


Bőr mobiltelefontartó


Befizetni masszőrhöz (ha egész nap ül,akkor az jó nagyon)


Maszírozós háttámasz.

2014. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!