Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet abban olyan vicces,...

Mi lehet abban olyan vicces, hogy vásárolni próbálok az automatából, de nem nagyon működik?

Figyelt kérdés
Mert két lány ezen most reggel az iskolában szinte halálra röhögte magát. Miért kell engem mindig kiröhögni? 17/F
2014. márc. 12. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Legjobb öröm a káröröm!

2.) Biztos olyan buta arcot vágtál amikor elnyelte a pénzed, hogy azon nevettek

3.) Vagy ha nem hát kisnyúl!

2014. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek vicces dolgok ezek. Pl a múltkor barátnőmmel rástartoltunk a liftre, nyitva volt a liftajtó.....rohanunk felé, pont előttünk bezárult. Rajtunk is nevettek, de mi is nevettünk velük együtt. Nem kell az ilyen túl reagálni, nevetni kell rajta, nem pedig szégyenkezni, ha a mások nevetnek.
2014. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejössz nekik, a tinilányok akkor szoktak ilyen idétlenül vihorászni ha helyes pasi van a közelükben. :)
2014. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én abban az adott helyzetben megkérdeztem volna azt hogy "mi ilyen vicces lányok" ? :) de csupán jó indulatból és barátságosan :)
2014. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiszta görcs vagy. Miért nem kérdezted meg tőlük vigyorogva, hogy nem hívtok meg valamire lányok? Nekem megette az aprómat a gép.
2014. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!